Jdi na obsah Jdi na menu

Konsolidace půjček

 

Tato nebankovní půjčka je určena pro všechny klienty, kteří potřebují větší částku na sloučení všech stávajících půjček do jedné. Konsolidací půjček ušetříte mnoho peněz i starostí!

Žádat můžete až o 60% tržní ceny Vaší nemovitosti.

Jste přeúvěrovaní? Převyšují splátky všech úvěrů a půjček mnohonásobně Vaše příjmy?
Zajistíme Vám úvěr až do výše 3 000 000 Kč na doplacení všech Vašich půjček a drahých kreditních karet, abyste měli úvěr pouze jeden, tzn. pouze jednu měsíční splátku. Aby byla tato splátka co nejnižší, nabídneme Vám dobu splatnosti jako u bankovní americké hypotéky, tzn. až 20 let!
Nevadí nám negativní záznam v bankovním či nebankovním registru, ani v registru Solus! U nás nejsou případné negativní zápisy důvodem k zamítnutí žádosti!
Taktéž po Vás nebudeme požadovat doložení vašeho DP.

 

Žadatelé o půjčku u nás žádné nesmyslné poplatky neplatí!

 

Výhody naší nebankovní půjčky

  dokážeme žadateli pomoci před hrozící exekucí

  řešení při zesplatnění půjčky jinou bankou

  nebudeme nahlížet do bankovního či nebankovního registru

  nebudeme se ptát, zda máte či nemáte dluh vůči státu

  odhad nemovitosti naši klienti předem neplatí

  žadatelé o půjčku u nás neplatí žádné poplatky

 

Parametry půjčky

  • žádat můžete až o 60% tržní ceny nemovitosti
  • minimální výše půjčky je 100 000 Kč, maximální výše je 3 000 000 Kč
  • splátky si můžete rozložit až na 20 let, čímž zmírníte finanční tlak na Vaší rodinu

 

Úrok máme roční (p.a.), nikoli měsíční (p.m.), jako tomu bývá u jiných nebankovních poskytovatelů nebankovních půjček, a to od 6,9,0%. RPSN od 7,4%
Vzorec pro výpočet RPSN

 

Např. 700.000 Kč můžete mít již za 5.512,- Kč / měs.!

 

Zajištění půjčky

  • rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, rekreační chata, komerční objekt

 

Nečekejte, až některý z vašich věřitelů uvalí na Vaši nemovitost exekuci!

Máte-li o úvěr vážný zájem, nemusíte si ani provolávat peníze. Vyplňte online žádost o úvěr
na našich webových stránkách, a my Vám zavoláme na naše náklady!

 

Více informací najdete na stránce Konsolidace půjček, kde je pro Vás k dispozici i kalkulačka online.

 

Všechny Vaše půjčky či exekuce, které váznou na Vaší nemovitosti, vyplatíme za Vás!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Marek - Konsolidace půjček bez registru

22. 2. 2016 19:03

Našel jsem tyto stránky a jelikož jsem na vás slyšel jen chválu, chci to u vás zkusit. Mám za sebou zatím dvě schůzky s vaší konkurencí a obě nabídky byly pro mě nepřijatelné. Chci se ale po těchto mých zkušenostech zeptat. Budu nebo nebudu platit nějaké poplatky a jestli jo, tak kdy? Dál píšete na stránkách, že je půjčka bez registru. Je to pravda? Vím že mi banky nepůjčí, tak se radši ptám, abysme neztráceli čas. A nakonec co všechno si můžu zaplatit až dostanu peníze a co ne. Je něco na co peníze z půjčky použít nesmím? Děkuji za odpověď. Podívám se sem na vaši reakci zítra.

admin - Re: Konsolidace půjček bez registru

23. 2. 2016 11:34

Dobrý den, pane Marku, vždy nás velmi těší, když nás kontaktuje klient na doporučení. Pevně věřím, že Vaše cesty skončí u nás, a to samozřejmě k plné Vaší spokojenosti. Vezmu Vaše dotazy postupně.

První Vaší otázkou jsou poplatky. Po zkušenostech s klienty, kteří k nám chodí právě od konkurence (ale i bank!), se Vaší obavě vůbec nedivím. Ptáte se na výši poplatků, a kdy je budete platit. Nebudete platit žádné a nikdy! U nás se poplatky neplatí, a to ani při podání žádosti o úvěr, ani z úvěru fyzicky již vyplaceného!

Ano, půjčka je bez registru. Nabízíme pouze nebankovní půjčky, do registrů nenahlížíme! Do bankovního registru BRKI + nebankovního registru NRKI nenahlížíme jednoduše proto, protože nejsme banka, ani člen nebankovního registru. Stejně tak nejsme členy registru Solus a nevidíme k tomuto kroku ani důvod! Do registrů nejenže nenahlížíme, ale ani (na rozdíl od některých konkurenčních firem a většiny družstevních záložen) nepožadujeme doložení výpisu z registrů. Skutečnost, že Vám banky nepůjčí, nám opravdu nevadí!

Z poskytnutých peněz si můžete zaplatit či pořídit cokoli chcete a potřebujete. Nebudeme Vám do toho mluvit, natož Vám něco přikazovat. Je plně na Vás, na co peníze použijete. Část peněz můžete využít na konsolidaci jiných půjček a úvěrů, část peněz můžete investovat do Vaší nemovitosti a zbývající část do nových spotřebičů. Je to jen na Vás. Faktury nám žádné dokládat nebudete! A pokud něco zbude, můžete vzít rodinu na hezkou dovolenou...

Po přečtení naší reakce postačí, když vyplníte jednoduchou online žádost, která je navíc pro Vás zcela nezávazná. Přesto, že jsme registrováni na ÚOOÚ, nenajdete v této žádosti žádné kolonky pro zadání citlivých údajů, jako např. RČ či č. OP. Tyto údaje pro posouzení Vaší žádosti nepotřebujeme!
Po vyplnění žádosti Vám do 24 hodin zavolá některý z našich úvěrových pracovníků.

Jirka - Konsolidace půjček

6. 5. 2015 19:06

Dobrý den, možná je to neuvěřitelné, ale potřeboval bych na konsolidaci půjček částku 2,5 milionu. Mám bohužel půjček hodně, plus vysoký leasing na tranzit, a tento leasing je dost drahý. Hodně by mi pomohlo, kdybych si mohl právě doplatit půjčky všechny, i tento drahý leasing na auto. Když to ale všechno sečtu, abych zaplatil všechno, dělá to právě neuvěřitelných 2,5 milionu.
Je možné u vás žádat o konsolidaci půjček v této výši?

Leasing mě stojí měsíčně 23 tisíc a všechny ostatní půjčky, když sečtu všechny splátky, tak to dělá celkem 22 tisíc. Dohromady tedy 45 tisíc. Vydělávám okolo 70 tisíc měsíčně, ale když odečtu peníze, které musím dát do podnikání, tak mi toho na běžný život moc nezbyde.

Stačilo by, kdybych měl splátku aspoň o 10 tisíc nižší, tedy do 35 tisíc a byl bych spokojený.

Je u vás sloučení půjček v takové výši možné? Vlastním byt v lokalitě Praha 1, který byl ohodnocen na 5,5 milionu. Šlo by na tento byt konsolidaci půjček vyřídit?

Jen doplním, že se občas s nějakou splátkou u nějaké půjčky opozdím, takže jsem v registru a banka mi nepůjčí. To už jsem zkoušel. A taky samozřejmě nepřiznávám celých 70 tisíc do daní, takže mám daňové přiznání minimální.

Děkuji vám předem moc za posouzení a budu pravidelně sledovat tuto vaši stránku a počkám na vaši odpověď. Nechci sem uvádět mé kontaktní údaje.

admin - Re: Konsolidace půjček

7. 5. 2015 13:01

Dobrý den, pane Jiří, děkujeme za Váš dotaz s pěkně popsanými podrobnými informacemi, na který se nám bude tím lépe reagovat.
K Vaší hlavní otázce, zda lze použít naše nabídka nebankovní konsolidace půjček v řádech milionů, Vás potěším, ano lze. Běžně lze u nás žádat na konsolidaci půjček a úvěrů až do výše 3.000.000 Kč. Vzhledem k Vámi uvedené hodnotě nemovitosti nevidím v poskytnutí nebankovní americké hypotéky ve Vámi požadované výši 2.500.000 Kč žádný problém.

Americká nebankovní hypotéka je úvěr neúčelový, to znamená, že peníze můžete použít přesně dle Vašich finančních potřeb, tedy nejen na Vámi požadovanou konsolidaci půjček a doplacení nevýhodného leasingu, ale zbývající část např. na nové vybavení domácnosti apod.

K Vašemu přání, že byste chtěl sloučením všech půjček snížit splátky o 10.000 Kč, i zde Vás jistě potěším. Při Vámi požadované výši úvěru 2.500.000 Kč Vám snížíme splátky o téměř 20.000 Kč!

Občas opožděné splátky některých půjček, které zmiňujete, nám pro poskytnutí úvěru od nás nevadí. Jsem rádi, když nám popravdě žadatel o půjčku sdělí vše hned, abychom s těmito informacemi mohli správně pracovat – vždy ve prospěch klienta. Zmiňujete, že máte půjček více, dále leasing na transit (předpokládám, že k podnikání), a v naší společnosti pracují lidé! Tím chci říci, že dokážeme pochopit, že se někdy občas někdo se splátkou u nějaké půjčky opozdí. Navíc, když Vám díky naší konsolidaci půjček sloučíme vše v jednu splátku, kdy ušetříte téměř 20.000 Kč měsíčně, nemáme s poskytnutím úvěru sebemenší problém!

Tedy odpověď na Vaši poznámku o registru a příjmu: Negativní záznam ve kterémkoli z registrů v ČR není u nás v žádném případě překážkou pro poskytnutí půjčky, a co se příjmů týče, samozřejmě chápeme (zvláště u podnikatelů), že se v dnešní době snaží šetřit jak se dá, tzn. dokážeme pracovat i s velmi optimalizovaným daňovým přiznáním.
Vzhledem k tomu, že má v dnešní době optimalizované daňové přiznání takřka každý podnikatel, v naprosté většině případů (až na vzácné výjimky) doložení DP nepožadujeme. Příjem u nás pouze takzvaně prohlásíte.

Na závěr doplním, že ze strany naší společnosti je u nebankovní americké hypotéky veškerá naše práce pro klienta zcela zdarma, a to od A až do Z! To znamená, že jakmile Vám bude schválen úvěr ve Vámi požadované výši, tzn. 2.500.000 Kč, tak Vám přesně tato částka bude odeslána na Váš bankovní účet! Ani o korunu méně!!
V současné době nejvýhodnější produkt, který nemá v ČR konkurenci, a který bych Vám rozhodně doporučil, najdete na webových stránkách www.nebankovnikonsolidace.cz.
Konsolidace půjček konkrétně na: http://www.nebankovnikonsolidace.cz/konsolidace-pujcek/.
U konkrétně tohoto typu nebankovní půjčky klient nepodepisuje Rozhodčí doložku! Pokud vím, náš investor je jediný, kdo na rozdíl od konkurenčních poskytovatelů nebankovních půjček nevyžaduje podpis tohoto zajišťovacího prostředku!

Na uvedených stránkách můžete ihned vyplnit jednoduchou žádost (samozřejmě bez jakýchkoli citlivých osobních údajů, jako je např. rodné číslo), která je pro Vás nezávazná. Do 1 pracovního dne se s Vámi spojí telefonicky některý z našich úvěrových pracovníků, který Vám podrobně vysvětlí podmínky, výhody (nevýhody tento finanční produkt žádné nemá), a samozřejmě zodpoví případné Vaše otázky. Následně začneme ihned pracovat na Vaší žádosti.

Jirka - Re: Re: Konsolidace půjček

7. 5. 2015 19:05

Dobrý den, moc vám děkuji za vyčerpávající popis i s uvedením podmínek konsolidace půjček. Před chvílí jsem se vrátil z práce a už jsem i na vaši radu vyplnil a odeslal žádost na stránkách, které jste uvedli. Budu se tedy těšit na váš telefonát. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.

Petr L. - Přeúvěrování nebankovních půjček a kreditek

26. 5. 2014 19:18

Dobrý den, potřebovali bysme s manželkou přeúvěrovat všechny naše půjčky. Všude je to tak jak máte na stránkách, že všude jen slibují. O bankách ani nemluvím. Prej zkonsolidujeme, ale jen jejich půjčky u té banky a jen maximálně čtyři půjčky. To je mě k ničemu. Nikdo neumí přeúvěrovat hlavně nebankovní. Máme byt který má odhad 1,5 milionu a potřebujeme dohromady 600 tisíc. Je to u vás možný? Ale hlavně si chceme doplatit úplně všechno, abysme měli jen tuhle jednu půjčku.

admin - Re: Přeúvěrování nebankovních půjček a kreditek

27. 5. 2014 18:53

Vážený pane Petře, u nás si můžete skutečně doplatit všechny půjčky, které Vy sám uznáte za vhodné, resp. kterých se doslova chcete zbavit, tzn. ty nejdražší. Samozřejmě doporučujeme doplatit právě ty půjčky, které banky zkonsolidovat neumí, tzn. nevýhodné nebankovní půjčky, u kterých je RPSN 100% apod.!
Uvádíte, že hodnota Vašeho bytu je 1.500.000 Kč a chcete žádat o úvěr ve výši 600.000 Kč. Vzhledem k těmto Vámi uvedeným číslům nevidím ve vyřízení úvěru pro Vás absolutně žádný problém, a to v plné, vámi požadované výši.
Navíc Vám můžeme nabídnout typ úvěru, u kterého neúčtujeme našim klientům ani náklady spojené se zajištěním úvěru, a ani žádné provize či odměny z úvěru vyplaceného!
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

admin - Obnovení možnosti vkládání písemných dotazů

24. 5. 2014 23:26

V poslední době nás čím dál častěji žádáte o možnost napsat dotaz přímo na naše stránky, a to na konkrétní podstránku, tzn. ke konkrétnímu typu úvěru, o který máte zájem.
Abychom i tomuto Vašemu přání vyhověli, byla po 6 letech tato možnost pro návštěvníky našich stránek znovu obnovena, a to samozřejmě na všech podstránkách našeho webu.
I nadále však můžete rovnou vyplnit online žádost o úvěr, kdy Vás bude do 24 hodin kontaktovat některý z našich úvěrových specialistů na naše náklady.