Jdi na obsah Jdi na menu

Nebankovní americká hypotéka

 

Máte hodně úvěrů, půjček, drahých kreditních karet a nestíháteměsíční splátky?
Plaťte jen jedinou a navíc výhodnou!

Příklad: 500.000 Kč za 3.936,- měsíčně.

Roční úrok od 6,9%.
Splácet můžete až 20 let!

 

Nenahlížíme do registrů, neinkasujeme žádné poplatky!

 

Potřebujete vyměnit okna?
Rádi byste si pořídili novou kuchyň?
Nemáte na rekonstrukci koupelny?
Chcete přistavět patro?

Pokud máte jakoukoli nemovitost (rodinný dům, byt, chatu), kterou můžete ručit,
ale nemůžete z jakéhokoliv důvodu do banky, pak neváhejte a zavolejte nám.
Ručit lze i komerčními objekty!

Budete mile překvapeni velmi výhodnými podmínkami této nebankovní půjčky!

 

Parametry půjčky Nebankovní americká hypotéka

 • půjčit si můžete až 8.000.000 Kč
 • můžete využít dobu splatnosti až 20 let

 

Výhody půjčky Nebankovní americká hypotéka

 • nemusíte dokládat účel použití poskytnutých peněz
 • nebudeme po vás požadovat doložení DP
 • půjčit si můžete až 60% ceny vaší nemovitosti
 • negativní záznamy v registrech dlužníků nám nevadí
 • nepožadujeme doložení bezdlužnosti od Finančního úřadu apod.
 • neplatíte předem odhad nemovitosti
 • nebudete platit žádné poplatky za vedení úvěrového účtu
 • ručit můžete i nemovitostí rodičů apod.

Ve výjimečných případech lze zažádat až o 60% tržní ceny nemovitosti.

 

Čím se konkurence pochlubit nemůže

 • u této nebankovní půjčky je úspěšně vyplaceno 90 klientů ze 100!

 

Příklady měsíčních splátek

 

Výše půjčky v Kč Měsíční splátka v Kč

 

   200 000   1 574,-
   500 000   3 936,-
   800 000   6 299,-
1 000 000   7 873,-


Úrok od 6,9% p.a.
RPSN od 7,4%
Vzorec pro výpočet RPSN + úvěrová kalkulačka ke stažení

 

Levnějšího, seriózního a skutečně fungujícího investora v ČR najdete jen stěží!

 

Budete-li chtít vědět přesnou splátku u výše půjčky, která zde není uvedena,
rádi Vám ji sdělí naši úvěroví specialisté.

 

Zásadní rozdíly mezi bankovní americkou hypotékou a naší americkou hypotékou nebankovní

 • nenahlížíme do bankovního registru
 • nemusíte nám dokládat vaše DP
 • nebudete vyzváni k doložení bezdlužnosti vůči státu (FÚ, PSSZ, OSSZ, VZP, atd.)
 • nebudeme vás nutit do založení úvěrového účtu a placení poplatků za jeho vedení
 • v žádném případě nebudete platit předem odhad nemovitosti

 

K sepsání žádosti nám stačí pouze následující podklady

 • výpis z Katastru nemovitostí (list vlastnictví)
 • fotografie nemovitosti, kterou budete ručit - (upřesní Vám náš úvěrový specialista)

 

Na co se nás po špatných zkušenostech u konkurenčních firem Vy sami ptáte

Úvěrovou smlouvu nebudete v žádném případě podepisovat u nás a ve spěchu tak, jako tomu bývá
u některých poskytovatelů nebankovních půjček.

 

Splníme Vám vaše sny a plány!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Michael Fritsch - Pujcka,úvěr

25. 5. 2018 18:32

Dobrý den mám zájem o úvěr 500000 na koupi pozemku a nějaký předělávání na něm do banky nemohu mám nějak registrace je tu pro mne nějaké řešení?děkuji za odpověď

admin - Re: Pujcka, úvěr

26. 5. 2018 15:55

Dobrý den, pane Fritsch, v naší nabídce najdete tzv. americké hypotéky, nikoli klasické. Pokud chcete nemovitost (Vámi zmíněný pozemek) teprve kupovat, pak se jedná o klasický hypoteční úvěr, který však poskytují pouze banky, nikoli poskytovatelé produktů nebankovních. Americká hypotéka je produkt určen pro klienty, kteří nějakou nemovitost vlastní. Touto (stávající) nemovitostí je úvěr zajištěn, přičemž peníze lze použít třeba i na Vámi uvedenou koupi pozemku. To znamená, že pokud nemůžete z jakéhokoliv důvodu žádat o hypoteční úvěr na koupi pozemku v bance, musel byste v nebankovním sektoru zajistit úvěr jinou nemovitostí, přičemž za poskytnuté peníze můžete koupit zmíněný pozemek. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle, uvedeném v záložce Kontakt.

Helena Vavrinova - pujcka

21. 2. 2016 9:14

Dobry den chtela bych se zeptat mohu rucit druztevnim bytem mam nedoplatek za vodu a rostou mi uroky potrebovala bych to ihned zaplatit aby mi vratili clenstvi nevim co mam delat v bance mi nepujci poradte mi Moc dekuji

admin - Re: pujcka

22. 2. 2016 14:15

Dobrý den, paní Vavřínová, právě v těchto dnech máme aktuálně úvěrování družstevních bytů pozastaveno. Na byty v OV (osobním vlastnictví) není v poskytnutí úvěru absolutně problém, a dovolím si tvrdit, že umíme nabídnout produkty opravdu bezkonkurenční. U Vás jde o to, že Vy vlastně byt nevlastníte, vlastníte pouze tzv. členská práva. Tím pádem nemáte možnost zajistit úvěr nemovitostí. U Vás by tedy nemohla být aplikována americká hypotéka. Ve Vašem případě by byl úvěr zajištěn pouze členskými právy a do toho se s ohledem na dnešní zákony investorům moc nechce.

Máte-li v rodině někoho, kdo vlastní jakoukoli nemovitost (byt, rodinný dům, chatu) a dotyčný by byl schopen a ochoten Vám pomoci tak, že by Vám Váš úvěr zajistil svou nemovitostí, pak se můžeme ihned pustit do práce. Tento tzv. zástavce nemusí v úvěrové smlouvě vůbec figurovat. Říká se tomu ručení nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby, a tyto případy realizujeme běžně.
Pokud se tedy s někým domluvíte, pak plně postačí, když vyplníte v záložce „Kontakt“ nezávaznou online žádost, na základě které Vás budeme telefonicky kontaktovat.
Určitě neuvádějte žádné kontaktní údaje sem – formou příspěvku!

Palina Pankova - Mam zájem o americkou hypotéku.

11. 2. 2016 17:02

Dobrý den, informují Vás o tom, že aktuálně mam zájem o americkou hypotéku. Laskavě prosim Vás se mi ozvat co nejdříve.
S pozdravem a přáním hezkého večera,
Palina Pankova

admin - Re: Mam zájem o americkou hypotéku.

11. 2. 2016 20:16

Dobrý den, paní Panková, ve Vaší poptávce s požadavkem finančního produktu „Americká hypotéka“ požadujete, abychom se Vám „ozvali“ co nejdříve. Obávám se, že bez uvedení telefonního kontaktu či emailu nemáme jak Vás kontaktovat. Z textu Vaší poptávky usuzuji, že na úvěr pospícháte. V takovém případě je nejjednodušší vyplnit online žádost. Odkaz na tuto jednoduchou žádost najdete v záložce Kontakt. Pokud vyplníte a odešlete tuto žádost ještě dnes, bude Vás některý z našich úvěrových pracovníků telefonicky kontaktovat již zítra, tzn. v pátek 12.2.2016. (Zpravidla kontaktujeme zájemce max. následující pracovní den).

Můžete nás kontaktovat i telefonicky. Telefonní spojení na nás najdete samozřejmě taktéž v záložce „Kontakt“, a to vč. provozních hodin.

Pokud si přejete, abychom volali my Vám (na naše náklady), doporučuji vyplnění zmíněné žádosti, jejíž vyplnění a odeslání je pro Vás zcela nezávazné. Poplatky se u nás neplatí naprosto žádné!

lenka volfova - pujcka bez zastavy

10. 6. 2015 17:43

docetla jsem se ze lze u vas zridit pujcku do vyse 250tis.bez zastavy?je to pravda?dekuji

admin - Re: půjčka bez zástavy

10. 6. 2015 20:40

Dobrý den, paní Volfová, bohužel netuším, kde jste na našich stránkách četla, že bychom poskytovali půjčky ve výši 250 tis. bez zástavy. V rámci celých našich stránek, a to včetně mateřských, tzn. na adrese www.zelena-pujcka.cz nabízíme pouze americké hypotéky, tzn. úvěry zajištěné nemovitostí.

Jediné, co mě napadá, kde jste mohla tuto nabídku číst, je hodně stará inzerce na nějakém inzertním portálu. Do listopadu 2008 jsme skutečně tyto hotovostní půjčky nabízeli, kdy byl vyplacen téměř každý žadatel. Tehdy jsme měli konkrétně na tyto „malé“ hotovostní půjčky (bez nutnosti ručení nemovitostí) dva investory, kdy jeden poskytoval půjčky bez zajištění do 200 tisíc, a druhý skutečně až do výše 250 tisíc.

Bohužel však s nástupem celosvětové finanční krize v roce 2008, poskytovatelé těchto půjček bez zajištění ukončili v ČR činnost. Zůstalo pouze doslova pár firem, které sice jsou schopné poskytnout pár desítek tisíc (nikoli stovek, jak často prezentují), avšak s úrokem 100% a vyšším! S takovými „investory“ jsme nikdy nespolupracovali a spolupracovat ani nebudeme! Takovéto nevýhodné půjčky bychom našim klientům nikdy nenabízeli!

Je tedy možné, že jste na nějakém inzertním portálu náhodou narazila na inzerát z let před rokem 2008.

Nicméně přímo k Vašemu dotazu, resp. Vaší potřebě. Nyní aktuálně v těchto dnech „testujeme“ jednoho zahraničního investora, který by (dopadne-li vše dobře a ČR pro něj bude zajímavá) mohl poskytovat tyto hotovostní půjčky bez nutnosti zajištění až do výše 100.000 Kč. Samozřejmě náš požadavek je (jako pro všechny naše klienty – u všech ostatních našich investorů), aby nebylo nahlíženo do registrů. A především se vždy může každý klient spolehnout na to, že se u nás nikdy nevybírají naprosto žádné poplatky předem! Naprostou většinu našich finančních produktů zajišťujeme pro všechny naše klienty úplně zdarma! To znamená, že žadatel o půjčku neplatí naprosto vůbec žádný poplatek v celé (jakékoli) fázi řízení úvěru, tzn. ani z půjčky úspěšně fyzicky vyplacené!

Vzhledem k tomu, že v současné době (již od 11/2008) neexistuje investor, který by půjčoval čtvrt milionu bez zajištění nemovitostí (avšak i na tomto již pracujeme!), nemáte-li tedy možnost ručení a stačila by Vám částka 100.000 Kč, neváhejte nás kontaktovat.

jana procházková - JANA PROCHÁZKOVÁ

6. 5. 2015 11:50

D obrý den vyplácíte také exekuce bez zástavy?Děkuji.

admin - Re: JANA PROCHÁZKOVÁ

6. 5. 2015 12:36

Dobrý den, paní Procházková, je mi to moc líto, ale exekuce bez zástavy nevyplácíme, a to z jednoduchého důvodu – neznáme v rámci celé ČR investora, který by takové půjčky poskytoval. Tedy rozhodně se seriózními podmínkami a rozumným úrokem.

Pokud Vám bude kdokoli tvrdit opak, pak se obávám, že pouze za účelem podvodu. Rozhodně doporučujeme neplatit nikde za příslibem úvěru žádné poplatky předem!

P.S. Ručit lze i nemovitostí třetí osoby (rodičů, přítele, kamaráda, apod.), kdy si z poskytnuté půjčky můžete tyto exekuce vyplatit. Pokud tedy máte někoho, kdo by Vám byl ochoten takto pomoci, stačí vyplnit online žádost v záložce Kontakty. Na základě vyplněné této jednoduché žádosti Vám zavoláme a ihned se domluvíme na nejrychlejším a nejvýhodnějším řešení této Vaší situace.

Ondrej - Prochazka

4. 1. 2015 19:54

Dobry den,

muzu na Vas nejaky kontakt? Potreboval bych pujcit 500.000,- se zastavou nemovitosti, ktera ma hodnotu 1.200.000,-

Dekuji

Prochazka

admin - Re: Prochazka

7. 1. 2015 21:46

Dobrý den, pane Procházko, omlouváme se, že Vám reagujeme až třetí den. Tento Váš příspěvek z neděle nám nějak uniknul.

V každém případě kontakt na nás najdete samozřejmě v menu - záložka Kontakt, tzn. na stránce https://zelena-pujcka.estranky.cz/clanky/kontakty.html.

K Vaší žádosti mohu uvést, že by měl být případ zcela určitě úvěrovatelný. Pokud má Vaše nemovitost hodnotu 1.200.000 Kč, jak uvádíte, neměl by být v poskytnutí úvěru ve Vámi požadované výši 500.000 Kč žádný problém.

Americké hypotéky jsou poskytovány bez nahlížení do registrů, bez dokládání příjmů a bez placení jakýchkoli poplatků!

V případě zájmu plně postačí vyplnit online žádost na www.zelena-pujcka.cz, kdy Vás poté bude kontaktovat některý z našich úvěrových pracovníků.

Petr - americká hypotéka

31. 7. 2014 13:58

Dobrý dne, mám dotaz ohledně možnosti získání vaší Americké hypotéky. Potřeboval bych cca 900.000,- a na mém RD je zástavní právo, které jsem zdědil s domem, a věcné břemeno ( na doživotí otec). Mám šanci tuto hypotéku získat?
Děkuji za jakoukoli odpověď

admin - Re: americká hypotéka

3. 8. 2014 18:46

Dobrý den, pane Petře,
ke správnému vyhodnocení (tj. zda je případ úvěrovatelný), bychom potřebovali vědět ještě jedno číslo, a to hodnotu nemovitosti, na které je Vámi uvedené zástavní právo. Nevýhodné zástavy vyplácíme běžně, a to až do výše 40% hodnoty nemovitosti. V tomto problém nevidím, záleží tedy nyní na hodnotě RD. Co se týče věcného břemene dožití, tak s tímto údajem na LV je bohužel případ nerealizovatelný, a to u jakéhokoliv poskytovatele v rámci celé ČR (bankovní i nebankovní sektor). Výjimkou může být nějaký spekulant, a takový typ úvěru rozhodně nedoporučujeme! Nicméně Vám dokážeme poradit, jak se dá v praxi toto pro Vašeho tatínka ošetřit jinak - tak, aby byla nemovitost úvěrovatelná. V případě zájmu doporučuji vyplnit online žádost v záložce Kontakty, kde prosím tyto údaje uveďte. Pokud bude případ dle zadaných údajů (výše uvedená hodnota RD) realizovatelný, budeme Vás kontaktovat do 24 hodin na Vámi uvedeném telefonním čísle.

Mirek H. - Americká hypotéka a hypotéka

30. 5. 2014 18:33

Jaký je prosím rozdíl mezi hypotékou a americkou hypotékou? Děkuji předem za odpověď.

admin - Re: Americká hypotéka a hypotéka

31. 5. 2014 17:14

Dobrý den, pane Mirku, dovolím si na Vaši otázku reagovat obsáhleji a zodpovědět tak případné dotazy ostatním návštěvníkům, na které se nás často ptají.

Klasická hypotéka je určena na koupi nemovitosti, popř. rekonstrukci. U tohoto typu úvěru lze žádat až o 100% kupní hodnoty nemovitosti. Hypoteční úvěr poskytují pouze banky, to znamená, že žadatel o hypotéku nesmí mít negativní zápis v registrech BRKI a NRKI a musí doložit dostatečný příjem. Některé banky jsou schopny v některých případech poskytnout úvěr bez doložení příjmů, avšak v tomto případě musí klient počítat s podstatně vyšším úrokem. Registry nelze nijak „obejít“ v žádné bance. Nebankovní hypotéky (tzn. bez registrů a příjmů), kde by bylo poskytováno 100% hodnoty (tzn. kupní ceny) nemovitosti, bohužel neexistují.

Americká hypotéka je úvěr neúčelový, určený pro klienty, kteří nemovitost již vlastní a potřebují na něco (na cokoli) peníze. U tohoto typu úvěru je poskytováno ve většině případů max. 50% hodnoty nemovitosti a poskytují jej banky i společnosti nebankovní.

V bance však platí vše výše uvedené (stejné podmínky a povinnosti, jako u klasické hypotéky), tzn., že Vám tento úvěr banka neposkytne, pokud máte záznam v bankovním registru, a nedoložíte dostatečný příjem. Úvěr bez příjmu není poskytován standardně. Pokud banka po předchozí domluvě příjmy požadovat nebude, počítejte s mnohem vyšším úrokem.

Některé nebankovní společnosti, družstevní záložny a spořitelní družstva, které samozřejmě nejsou členy bankovního registru, vyžadují, aby si klient sám tyto výpisy z registrů BRKI a NRKI zajistil a doložil k žádosti o úvěr. Uvedenými subjekty je většinou požadováno i doložení příjmů.

Americká hypotéka, kterou nabízí naše společnost, je poskytována nejen bez dokládání účelu využití poskytnutých finančních prostředků, ale především BEZ nahlížení do jakýchkoli registrů a BEZ dokládání příjmů. Velmi dobře si uvědomujeme, že máte zájem o úvěr opravdu nebankovní. Pokud byste mohli žádat o úvěr v bance, logicky byste to zkusili! A proto pokládáme za zcela zbytečné, ba nesmyslné nahlížet do bankovního registru, nebo dokonce nutit klienta, aby si zajistil výpisy z registrů sám. Nemluvě o tom, že tyto výpisy nejsou samozřejmě poskytovány zdarma!

Naprostou většinu našich nebankovních úvěrů zajišťujeme pro naše klienty zcela zdarma. To znamená, že neúčtujeme našim klientům nejen žádné poplatky při podání žádosti o úvěr, ale ani z úvěru fyzicky vyplaceného!

Máte-li o námi nabízenou nebankovní americkou hypotéku zájem, neváhejte nás kontaktovat. V případě zájmu (nemáte-li výhodný tarif) Vám zavoláme obratem zpět. Ihned při prvním hovoru se Vás zeptáme na nejdůležitější informace a ihned Vám sdělíme, zda je případ realizovatelný či nikoliv. Pokud ano, začneme na úvěru pro vás pracovat maximálně do 24 hodin od přijetí základních podkladů.

admin - Obnovení možnosti vkládání písemných dotazů

24. 5. 2014 22:57

V poslední době nás čím dál častěji žádáte o možnost napsat dotaz přímo na naše stránky, a to na konkrétní podstránku, tzn. ke konkrétnímu typu úvěru, o který máte zájem.
Abychom i tomuto Vašemu přání vyhověli, byla po 6 letech tato možnost pro návštěvníky našich stránek znovu obnovena, a to samozřejmě na všech podstránkách našeho webu.
I nadále však můžete rovnou vyplnit online žádost o úvěr, kdy Vás bude do 24 hodin kontaktovat některý z našich úvěrových specialistů na naše náklady.

admin - Ukončení vkládání písemných dotazů

16. 3. 2008 22:57

Možnost vkládání písemných dotazů (komentářů) byla ukončena dne 6.2.2008.
Po prostudování konkrétního finančního produktu, který bude vyhovovat právě Vám, volejte kterýkoliv všední den našim úvěrovým specialistům, kteří se Vám rádi budou věnovat a udělají vše pro Vaši spokojenost. Telefonní spojení najdete v záložce Kontakty.

admin - RE: benešov

6. 2. 2008 10:53

Dobrý den pane Jakš, na nemovitost v Benešově Vám můžeme vyřídit až 50% hodnoty bytu. Dovolím si tvrdit, že žádný nebankovní subjekt Vám nedá více, naopak méně. Mnoho nebankovních subjektů prezentuje 50% i více, ale ve skutečnosti poté nabídne klientovi max. 30%! U nás lze vyřídit skutečně až 50%. Samozřejmě záleží na stavu zastavované nemovitosti! 70% se dá vyřídit na nemovitosti ve městech Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice.
Pokud Vám stačí 50% z hodnoty bytu, neváhejte nás kontaktovat pro domluvení termínu osobní schůzky.

Pavel Jakš - benešov

6. 2. 2008 10:14

Hodnota bytu je 1,200.000 v Benešově u Prahy.Bere se to jako větší město??