Jdi na obsah Jdi na menu

Exekuce na nemovitosti

 

Byla na Vaší nemovitosti uvalena exekuce?
Hrozí Vám, že přijdete o Váš dům či byt?

Vyplatíme všechny Vaše exekuce, a to až do 60%  hodnoty nemovitosti !

 

Navíc našim klientům nabízíme následující výhody

  naši klienti neplatí až do poskytnutí úvěru žádné poplatky

  do poskytnutí druhého (dlouhodobého) úvěru neplatíte žádné měsíční splátky

  nenahlížíme do bankovního registru, zápisy (dluhy) v CEE vyplatíme za vás

  nedokládáte DP

  nemusíte nikam jezdit

  všechny exekuce na Vaší nemovitosti budou vyplaceny max. do 5 dnů

  s exekutory vyřídíme vše za Vás

 

Nečekejte, až na Vaši nemovitost bude vyhlášena dražba!

 

K předání investorovi potřebujeme

pouze Vaše jméno, údaje o Vaší nemovitosti (typ nemovitosti, lokalita, tržní cena), počet a celková výše exekucí, a telefonní číslo, na kterém se s Vámi může náš investor spojit.

Pro vyřízení této nebankovní půjčky není nutná osobní návštěva v naší kanceláři.
Výše uvedené údaje nám sdělíte po telefonu a my Vás ihned předáme některému z našich investorů,
který se s Vámi sám spojí na Vámi uvedeném tel. čísle a dohodne nejlepší a nejrychlejší řešení pro Vás.

 

Parametry půjčky

Minimální výše půjčky: 50 000 Kč
Maximální výše půjčky: neomezeno
Úrok od 9,5% p.a., RPSN od 10,2%
Doba splatnostií: až 20 let
Vzorec pro výpočet RPSN + úvěrová kalkulačka ke stažení

 

Pokud byla na Vaši nemovitost uvalena exekuce, rozhodně nečekejte, že se to nějak „samo“ vyřeší!
Vyřeší to exekutor vyhlášením dražby!

Vaše exekuce vyplatíme úvěrem s nejnižším úrokem v ČR, kdy si můžete u vyšší částky natáhnout dobu splatnosti dle Vašeho přání. Možnost předčasného splacení je samozřejmostí.

 

Nejedná se o zpětný leasing, tzn., že majitelem nemovitosti zůstává po celou dobu trvání úvěru klient!

 

Protože nám záleží na Vaší budoucnosti, dokážeme překonat překážky z minulosti. ®

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pepíček - mužu dostat i já?

17. 1. 2008 19:48

dobrý den chtěl bych se zeptat 23let my bude až v listopadu mohl bych i já u vás získat pujčku?

věrka - Dotaz

17. 1. 2008 19:00

Dobrý den mám dotaz potřebuji pujčku asi 150 000 na zaplacení pujček ,ale do zástavy nic nemám tak nevím jestli je u vás nějaká šance ,každý jenom slibuje a slibuje jak se dá pomoct a když přujde na věc tak se vykrucuje že už vlastně žádná pomoc není a neb se vybírají poplatky a v některých případech se ti dotyční co vyberou poplatek ztratí a nemáte nic tak nevím jestli tady u vás mám nějakou šanci

rakašova - pomoc

17. 1. 2008 8:29

potřebovala bych pujčit 100tisic na dražbu bytu(najemneho)vyvolavaci cena je 75tisic.jsem zaměstnana + pobiram na postiženeho syna přispěvek na osobu bliskou a dražba se kona 15.2.2008 .jsem v registru ale jak jsem si našla praci tak všechny dluhy řadně splacim.do prace jsem nastoupila 1.3.2007 mam ale problem doložit potvrzeni přimum mam tptiž podnikovou pujčku a když sem skoušela žadatopotvrzeni tak mi vedeni podniku žeklo at se nazlobim ale dokud ta nesplatim tak mi ho nedaji splacm to pravidelněkaždy měsic 1500kc z platu žadnou ekzekuic na plat nemam.toto je moje jedina možnost jak se dostat konečně do nějakeho bytu ktery už 15let hledam a když se namane tak nemam žadnou možnostkde si naněp pujčit moc vas prosim o pomoc promně neřešitelnou situaci a kladnou odpověd a prosim o richle řešeni kvuky terminu dražbi.děkuji rakašova 21.8.1974

admin - RE: půjčka

17. 1. 2008 1:37

Vážený pane Kubeš, půjčky bez nutnosti ručení poskytujeme až do výše 250.000 Kč, a to i na Vámi požadovanou dobu splatnosti 80 měsíců. Máte-li vážný a seriózní zájem o úvěr, kontaktujte některého z našich úvěrových specialistů, který se Vám bude rád věnovat a udělá vše pro Vaši spokojenost.

admin - RE: Půjčka pro průšviháře

17. 1. 2008 1:33

Dobrý den paní Pavlačková, na základě Vámi uvedených zkutečností nevidím naprosto žádný problém ve vyřízení půjčky pro Vás. Uvadíte, že bankovních půjček máte několik, tudíž je jisté, že máte doložitelný příjem, i když jste tuto skutečnost neuvedla. Dále uvádíte, že problémy se splátkami uvedených úvěrů nemáte. Už z těchto informací si dovolím tvrdit výše uvedené. Abychom mohli půjčku pro Vás vyřídit, volejte prosím na některé z čísel našich úvěrových specialistů, které najdete v záložce Kontakty, kteří s Vámi dohodnou termín pro sepsání žádosti o úvěr.

admin - RE: Půjčka

17. 1. 2008 1:24

Vážený pane Valíček, o půjčku můžete žádat po zkušební době. Ve zkušební době Vám těžko úvěr někdo vyřídí. Jsem si jist, že Vás někdo určitě bude přesvědčovat o opaku. Dejte si pozor na podvodníky! Půjčku Vám můžeme vyřídit ihned, jakmile budete mít po zkušební době!
Pokud Vám však Váš zaměstnavatel na potvrzení o příjmu napíše, že Vás přijal rovnou na dobu neurčitou (přesto, že u tohoto zaměstnavatele nejste zaměstnán ještě 3 měsíce), můžeme pro Vás zažádat o půjčku ihned! V případě zájmu nás kontaktujte na některém z čísel, uvedených v záložce Kontakty.

admin - RE: Žádost o půjčku

17. 1. 2008 1:12

Vážená paní Konečná, k sepsání žádosti o půjčku Vašeho manžela vůbec potřebovat nebudeme, tudíž o této Vaší půjčce nemusí vůbec ani vědět! Umíme nebankovní půjčky, kde není podpis druhého z manželů nutný! Skutečnost, že nemáte účet, nám také nevadí. Stačí když nám doložíte kopii smlouvy o nově založeném bankovním účtu.
Pro sepsání žádosti můžete volat kdykoli některému z našich úvěrových specialistů.

admin - RE: žadost o pujčku

17. 1. 2008 1:03

Dobrý den, ženám na mateřské dovolené umíme vyřídit půjčku až do výše 25.000 Kč. V tomto případě čerpáme u jednoho z našich nebankovních zdrojů, kde se nenahlíží do žádných registrů. Vámi uvedený záznam v registru (a to kterémkoli) není tedy překážkou! Pro sepsání žádosti volejte na některé z čísel našich úvěrových specialistů, kteří s Vámi dohodnou termín osobní schůzky.

admin - RE: Dotaz

17. 1. 2008 0:56

Dobrý den, jste-li veden na Úřadu práce, není bohužel možné vyřídit půjčku přímo na Vás. Pokud však máte ve své rodině či mezi přáteli někoho, kdo Vám věří a ví, že budete poskytnuty úvěr splácet, a je schopen si pro Vás vzít půjčku na sebe, můžete nás samozřejmě kdykoli kontaktovat. Dotyčný může být zaměstnanec, podnikatel, ale i důchodce. Důchodcům umíme vyřídit půjčku až do jejich 75 let věku!
Pokud máte možnost ručit nemovitostí, Vaše evidence na ÚP nám pro tento typ úvěru nevadí a žadatelem můžete být přímo Vy!

admin - RE: žadost o pujčku

17. 1. 2008 0:49

Vážený pane Menšík, na Vámi uvedenou emailovou adresu Vám byl odeslán informační email s podrobnějšími informacemi o námi nabízených jednotlivých produktech. Jelikož jste zde uvedl velmi málo informací, není možné Vám touto formou nabídnout konkrétní řešení Vaší situace. Vyberte si tedy prosím z uvedeného informačního emailu nejlepší finanční produkt přímo pro Vás a poté nás pro domluvení termínu osobní schůzky neváhejte kontaktovat na některém z čísel, uvedených v záložce Kontakty.

Rostislav Kubeš - půjčka

16. 1. 2008 22:03

Dobrý den.
Mám zájem o vaši půjčku pro průšviháře
potřeboval bych od 150000-250000kč na 80 měsíců
za vaši odpověď předem děkuji Kubeš.

Eliška Pavlačková - Půjčka pro průšviháře

14. 1. 2008 19:26

Mohla bych získat bližší informace o této půjčce.? Potřebovala bych půjčit 150 - 200 000 .V bance už úvěry mám , problém se splácením nikoli. Informace buď na tel.739440959 a nebo email eliskapavlackova.cz Děkuji

J. Valíček - Půjčka

14. 1. 2008 13:34

Dobrý den mám jednu prozbu mám práci na dobu neurčito s průměrným platem ale eště měsíc jsu ve skušební době a potřeboval bych peníze na byt myslíte že bych na nějakou půjčku měl nárok děkuji za odpověd. můj email Valis77@seznam.cz

Marie Konečná - Žádost o půjčku

13. 1. 2008 15:38

Žádám o půjčku ve výši 45000kč bez manžela,nemám účet,potřebuji hotovost.Je možné u Vás takovouto půjčku sjednat? Děkuji za odvověd Konecna.Můj email:konecnamarie@mail.cz

Květa - žadost o pujčku

11. 1. 2008 16:16

Dobrý den bylo by možný získat půjčku 15000kč jsem na mateřské dovolené a jsem v registru předem děkuji....

Vaclav - Dotaz

11. 1. 2008 16:14

Vazena Pani-Pane
Mam dotaz zda mohu dostat pujcku i kdyz jsem veden na urade prace.Jakou vysi pujcky mohu dostat.Mam samozrejme jeste vedlesak.Dekuji predem
Meil: vaclavcervenak@seznam.cz

jaroslav menšik - žadost o pujčku

10. 1. 2008 16:33

dobry den chtěl bych vas požadat o pujčku ve viši 200000 na učel podnikani!!!muj email je jarek.hogan@seznam.cz děkuji vam předem

admin - RE: zadost o pujcku

9. 1. 2008 23:03

Vážený pane Filip, na Váš příjem by nebylo problém vyřídit pětinásobek Vámi požadované částky. Co je však problém, je Vámi uvedená zkušební doba. Pokud se dohodnete s Vaším zaměstnavatelem, aby Vám na potvrzení o příjmu napsal, že Vás přijal rovnou na dobu neurčitou (přesto, že tam pracujete např. pouze měsíc), nebude problém pro Vás úvěr vyřídit. V případě, že se s Vaším zaměstnavatelem domluvíte, neváhejte nás ihned kontaktovat na některém z čísel, které najdete v záložce Kontakty.

admin - RE: pomoc v nouzi-

9. 1. 2008 22:56

Vážená paní Pechová, půjčky do 50ti tisíc vyřizujeme i klientům, kteří mají záznamy ve všech registrech. V případě, že byste požadovala plných Vámi uvedených 60.000 Kč, potřebujeme již více informací - jako např. KDE KONKRÉTNĚ máte jaký problém apod., abychom věděli co a kde "obejít". Proto volejte kdykoli na některé z čísel, uvedených v záložce Kontakty. Naši úvěroví specialisté se Vám budou rádi věnovat a udělají vše pro vaši spokojenost.

admin - RE: pujcka

9. 1. 2008 22:50

Dobrý den, Vámi požadovanou výši úvěru lze vyřídit i v případě, že jste v registru - a to jak bankovním, tak i nebankovním. Pro domluvení termínu osobní schůzky volejte na některé z čísel našich úvěrových specialistů, která najdete v záložce Kontakty.