Jdi na obsah Jdi na menu

Exekuce na nemovitosti

 

Byla na Vaší nemovitosti uvalena exekuce?
Hrozí Vám, že přijdete o Váš dům či byt?

Vyplatíme všechny Vaše exekuce, a to až do 60%  hodnoty nemovitosti !

 

Navíc našim klientům nabízíme následující výhody

  naši klienti neplatí až do poskytnutí úvěru žádné poplatky

  do poskytnutí druhého (dlouhodobého) úvěru neplatíte žádné měsíční splátky

  nenahlížíme do bankovního registru, zápisy (dluhy) v CEE vyplatíme za vás

  nedokládáte DP

  nemusíte nikam jezdit

  všechny exekuce na Vaší nemovitosti budou vyplaceny max. do 5 dnů

  s exekutory vyřídíme vše za Vás

 

Nečekejte, až na Vaši nemovitost bude vyhlášena dražba!

 

K předání investorovi potřebujeme

pouze Vaše jméno, údaje o Vaší nemovitosti (typ nemovitosti, lokalita, tržní cena), počet a celková výše exekucí, a telefonní číslo, na kterém se s Vámi může náš investor spojit.

Pro vyřízení této nebankovní půjčky není nutná osobní návštěva v naší kanceláři.
Výše uvedené údaje nám sdělíte po telefonu a my Vás ihned předáme některému z našich investorů,
který se s Vámi sám spojí na Vámi uvedeném tel. čísle a dohodne nejlepší a nejrychlejší řešení pro Vás.

 

Parametry půjčky

Minimální výše půjčky: 50 000 Kč
Maximální výše půjčky: neomezeno
Úrok od 9,5% p.a., RPSN od 10,2%
Doba splatnostií: až 20 let
Vzorec pro výpočet RPSN + úvěrová kalkulačka ke stažení

 

Pokud byla na Vaši nemovitost uvalena exekuce, rozhodně nečekejte, že se to nějak „samo“ vyřeší!
Vyřeší to exekutor vyhlášením dražby!

Vaše exekuce vyplatíme úvěrem s nejnižším úrokem v ČR, kdy si můžete u vyšší částky natáhnout dobu splatnosti dle Vašeho přání. Možnost předčasného splacení je samozřejmostí.

 

Nejedná se o zpětný leasing, tzn., že majitelem nemovitosti zůstává po celou dobu trvání úvěru klient!

 

Protože nám záleží na Vaší budoucnosti, dokážeme překonat překážky z minulosti. ®

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

admin - RE: prosim o pujčku

14. 12. 2007 16:11

Pokud máte ŽL od srpna, jste na mateřské dovolené a víte, že jste v bankovním registru, můžeme Vám vyřídit půjčku nebankovní. Ve Vašem případě však maximálně 50.000 Kč. Tento typ úvěru můžeme vyřídit i na Vašeho manžela, který jak uvádíte je taktéž v registru. Tzn., že byste získali dohromady částku 100.000 Kč.
V případě zájmu volejte kterýkoliv všední den na některé z čísel, uvedených v záložce Kontakty.

admin - RE: PROSIM O RADU

14. 12. 2007 16:05

Pokud máte doložitelný příjem alespoň kolem 20.000 Kč měsíčně, pak Vám můžeme vyřídit z nebankovních zdrojů až 250.000 Kč! Záleží samozřejmě na tom, kde všude máte Vámi uvedené půjčky, které se nesplácí či splácí se zpožděním. Na tuto částku není ručení nutné!
Na Vaši emailovou adresu Vám byl odeslán informační email. V případě zájmu volejte některému z našich úvěrových specialistů. Skutečnost, zda jste úvěrovatelný alespoň na některý z našich nebankovních typů úvěrů, poznáme hned z cca dvouminutového telefonátu. V tomto případě by s Vámi byl ihned domluven termín osobní schůzky, kdy by byla s Vámi sepsána úvěrová smlouva. Peníze jsou vyplaceny cca do týdne od podpisu smlouvy.

admin - RE: prosba

14. 12. 2007 15:53

Jelikož spolupracujeme s několika poskytovateli finančních prostředků - a to především nebankovními, jsem z dosavadní praxe schopen tvrdit, že pokud pro Vás nenajdeme řešení my, najde ho jen velmi těžko někdo jiný. Spíše budete "vhodnou potravou" pro podvodníky! Vámi uvedené problémy u GE a České spořitelny nám nevadí! Pokud chcete, abychom Vám vyřídili půjčku nebankovní, řiďte se prosím naší odpovědí na Váš první dotaz. Volat můžete kdykoli na některé z čísel našich úvěrových specialistů, která najdete v záložce Kontakty.

helena - prosim o pujčku

14. 12. 2007 14:23

od srpna mam živnostensky list.potrebovala bych pujčku a jsem i na mateřské ale podnikam.jsem v registru a manžel také.mam možnost získat nějakou pujčku.?děkuji

MASEK - PROSIM O RADU

14. 12. 2007 2:09

DOBRY DEN,POTREBOVALI BYCHOM PUJCIT 350 000 TISIC Kc NA VYROVNANI NEVHODNYCH PUJCEK,KTERE JSME SI PUJCILI NEUVAZLIVE ZA MLADA.BOHUZEL JSME SE DOSTALI NA REGISTR POHLEDAVEK,KTERY NAM ZNEMOZNUJE ZADAT O SJEDNOCENI VSECH UVERU DO JEDNE A V DUSLEDKU ZTRATY BYTU NEMAME CIM RUCIT ANI POZADAT O POMOC.VIME,ZE ZA CHYBY SE PLATI,ALE JEDNA SE NAM HLAVE O NASI DCERKU A NOVE NAROZENEHO SYNKA,KTERI PLATI A DOPLACEJI NA NASE CHYBY Z MLADI.PROSIM O RADU A POMOC NAPRAVIT NASE CHYBY A POSTARAT SE O NADEJNOU BUDOUCNOST TOHO JEDINEHO A NEJCENEJSIHO CO NAM ZBYLO,PROSIM KONTAKTUJTE NAS NA EMAIL(33ALFA33@SEZNAM.CZ) NEBO NA ICQ (386 051 512)DEKUJEME ZA POMOC

květoš - prosba

14. 12. 2007 1:59

Nejdřív děkuju za odpověť.Dlužím u GE a u České spořitelny.Bohužel,ale vlastní hlouposti.Vím že mě nemužete zaručit rovnou pujčku,ale nerad bych vypadal na finančním jako hńup kterej si chodí pro vypsání formuláře na pujčku pořád do kola.a to proto že to budu skoušet i u jínejch když to u vás nevíde.A ta pujčka bude vlasně konsolidace těch mejch.Chtěl bych totiš z toho splatit všechny dluhy.Momentálně bych bral i směnku abych si splatil to co nejvíc hoří.Děkuju za odpověť.

admin - RE: prosba

13. 12. 2007 23:28

Na příjem 15 tis. můžeme vyřídit max. 200.000 Kč. Zmiňujete se o záznamu v registru. Abychom věděli, přes kterého našeho poskytovatele fin. prostředků Vás budeme moci uspokojit, potřebujeme vědět více informací, jako např. kde konkrétně máte jaký problém apod. Abychom Vám mohli co nejlépe pomoci, nepište podrobné údaje určitě sem, ale zavolejte na některé z čísel našich úvěrových specialistů, kteří Vám oproti konkurenčním firmám nebudou nic slibovat, ale pouze v případě, že poznají, že jste na některý z našich finančních produktů úvěrovatelný (což poznají z cca dvouminutového telefonátu), domluví s Vámi termín osobní schůzky. V tomto případě nebude s Vámi sepsána ŽÁDOST o uzavření úvěrové smlouvy, ale rovnou úvěrová SMLOUVA samotná!
V případě, že máte možnost ručit nemovitostí, můžeme Vám vyřídit úvěr ve výši až 5.000.000 Kč (dle hodnoty nemovitosti). V tomto případě se nenahlíží do žádných registrů a navíc není vyžadován příjem!

květoslav - prosba

13. 12. 2007 22:54

Dobrý večer.Chtěl bych se zeptat.Sem v registru neplatiču,bohužel svojí vynou a chtěl bych z toho ven.Nerad bych se dočkal exekuce.Muj příjem je 15000kč.Už prostě nevím jak ze začarovaného kruhu.Nejsem z těch co mluví do prázdna.Jen chcu začít už žít v klidu a ne kdy mě zaklepe na dveře exzekuce a já nebudu mít na normální život.Snad dostanu tu šanci začít z nova žít v pohodě.děkuju za odpověť.Z poznravem Květoš

jirka13.12.2007 20:00 - RE:ZAZNAM V REGISTRU

13. 12. 2007 20:42

mnel bych zajem o pujcku ale mam zaznam v registru.Pomohli by sre mne kdby to slo si uvas vzit pujcku 1000 tis bude li to alespon trochu mozne jsem zamnestnany 14.05.2007 prijem mam 15.000 kc splacim 2 uvery ktere bych chtel dat do jednoho jsem ze splatkama velise pozadu budu rad kdyz mne pomuzete z pozdravem vas zdravy jirka

admin - RE: dotaz

8. 12. 2007 19:52

Z Vašeho dotazu usuzuji, že se trvale na Slovensku zdržujete, resp. na Slovensku žijete. Bohužel, je mi velmi líto. Zkuste se obrátit na některého z místních poskytovatelů - např. jednomu ze seriózních nebankovních subjektů působících i na Slovensku můžete volat na bezplatná čísla 0800121111, 0850111212. (Tato bezplatná čísla jdou vytočit pouze ze Slovenska).
Pokud pracujete pro slovenskou firmu, se kterou máte i pracovní smlouvu, ale pracujete pro ní na území ČR, kde i žijete, pak je úvěr pro Vás realizovatelný. V tomto případě můžete volat kterýkoliv všední den na některé z čísel našich úvěrových specialistů.

mlabsky@ehs.sk - dotaz

8. 12. 2007 9:26

je mozne poskytnut uver aj osobe s trvalym a pracovnym pomerom v SLOVENSKEJ REPUBLIKE ak ano ake su podmienky DAKUJEM

admin - RE: půjčka na MD

7. 12. 2007 19:54

Dobrý večer, půjčky pro ženy na MD umíme, a to nebankovní, takže Vámi uvedený záznam v registru nám nevadí. V tomto případě nám nevadí dokonce ani záznam v tzv. Solusu! (www.solus.cz). U tohoto poskytovatele je velkou výhodou, že se nehledí do žádných registrů! Co se týče Vámi požadované částky, na toto Vám už nemůžu nyní jednoznačně odpovědět, jelikož pro výpočet potřebujeme více informací. V případě zájmu volejte kterýkoliv všední den na čísla, uvedená v záložce Kontakty.

Jana - Re: půjčka na MD

5. 12. 2007 21:04

Hezký večer,chtěla jsem se zeptat,na půjčku 20000,-ale jse v registru a teď i na MD.Můj plat je 7838,-.Mohu získat od Vaší společnosti půjčku ?Děkuji

admin - RE: Půjčka

4. 12. 2007 15:29

Dobrý den, na příjem 15 tis. je možné vyřídit max. 200 tis. Záleží ještě např. na tom, jakým způsobem Vámi uvedenou stávající půjčku hradíte (zda převodem z účtu apod.) Nejlepší určitě bude, když se spojíte telefonicky s některým z našich úvěrových specialistů, který Vám zodpoví Vaše dotazy a rovnou i domluví termín osobní schůzky.

katka - Půjčka

4. 12. 2007 12:17

Dobrý den, chci se zeptat, jestli by byla možnost půjčit si 250 000,-. Čistý měsíční příjem mám kolem 15 000,-. Mám však už jednu půjčku, kterou pravidelně splácím. Děkuji za odpověď

admin - RE: úvěr

2. 12. 2007 15:40

Dobrý den, záleží na tom, KDE KONKRÉTNĚ máte jaký problém. Jinak z nebankovních zdrojů není problém vyřídit podnikateli 50 tis. - a to i na nulové daňové přiznání. V případě zájmu volejte kterýkoliv všední den na některé z čísel v záložce Kontakty. Úvěrový specialista s Vámi probere během cca dvouminutového telefonátu možnosti a popř. s Vámi rovnou dohodne termín schůzky na sepsání už konkrétního finančního produktu.

Pavel - úvěr

2. 12. 2007 11:02

Dobrý den.
Jsem OSVČ a potřebuji půjčit 50 000,- Mám menší záznam v registrech. DP-136 000,- + vedlejší příjmy.

admin - Re: Záznam v registru

26. 11. 2007 19:21

Dobrý den, na základě Vámi níže uvedených skutečností (a to především MD), můžeme přímo Vám pomoci částkou v maximální výši 25 tisíc. U tohoto poskytovatele je velkou výhodou, že se nehledí do vůbec žádných registrů! Na Vašeho manžela by byl úvěr řešitelný až po zkušební době, a to až do výše 250.000 Kč. Zde však už záleží na mnoha aspektech. Např. zda má záznam v některém z registrů, výše platu atd. Nejlepší řešení konkrétně pro Vás Vám navrhne některý z našich úvěrových specialistů během cca dvouminutového telefonátu na některém z čísel, uvedených v záložce Kontakty. Volat můžete kterýkoliv všední den.

Dana - Záznam v registru

26. 11. 2007 9:00

Dobrý den. Jsem jak v bankovním tak i nebankovním registru a potřebuji se z toho nějak dostat. Ráda bych věděla, zda mám nějakou šanci získat u Vás půjčku. Jsem na mateřské dovolené a manžel pracuje od prvního listopadu v novém zaměstnání

admin - Re: půjčka

25. 11. 2007 22:38

Dobrý večer pane Žárský, pokud jste jak uvádíte zaměstnaný, zkusíme si poradit i se skutečností, že jste "menší průšvihář", jak uvádíte. Abychom ale věděli, u kterého nebankovního subjektu bychom mohli vyřídit úvěr právě pro Vás, potřebujeme vědět podrobnější informace. Určitě je nepište sem, ale volejte kdykoliv na některé z čísel našich úvěrových specialistů, které najdete v záložce Kontakty. Během cca dvouminutového telefonátu Vám řekneme, zda jste úvěrovatelný a i na jakou částku a hned můžeme domluvit i termín osobní schůzky pro sepsání úvěrové smlouvy.