Jdi na obsah Jdi na menu

Exekuce na nemovitosti

 

Byla na Vaší nemovitosti uvalena exekuce?
Hrozí Vám, že přijdete o Váš dům či byt?

Vyplatíme všechny Vaše exekuce, a to až do 60%  hodnoty nemovitosti !

 

Navíc našim klientům nabízíme následující výhody

  naši klienti neplatí až do poskytnutí úvěru žádné poplatky

  do poskytnutí druhého (dlouhodobého) úvěru neplatíte žádné měsíční splátky

  nenahlížíme do bankovního registru, zápisy (dluhy) v CEE vyplatíme za vás

  nedokládáte DP

  nemusíte nikam jezdit

  všechny exekuce na Vaší nemovitosti budou vyplaceny max. do 5 dnů

  s exekutory vyřídíme vše za Vás

 

Nečekejte, až na Vaši nemovitost bude vyhlášena dražba!

 

K předání investorovi potřebujeme

pouze Vaše jméno, údaje o Vaší nemovitosti (typ nemovitosti, lokalita, tržní cena), počet a celková výše exekucí, a telefonní číslo, na kterém se s Vámi může náš investor spojit.

Pro vyřízení této nebankovní půjčky není nutná osobní návštěva v naší kanceláři.
Výše uvedené údaje nám sdělíte po telefonu a my Vás ihned předáme některému z našich investorů,
který se s Vámi sám spojí na Vámi uvedeném tel. čísle a dohodne nejlepší a nejrychlejší řešení pro Vás.

 

Parametry půjčky

Minimální výše půjčky: 50 000 Kč
Maximální výše půjčky: neomezeno
Úrok od 9,5% p.a., RPSN od 10,2%
Doba splatnostií: až 20 let
Vzorec pro výpočet RPSN + úvěrová kalkulačka ke stažení

 

Pokud byla na Vaši nemovitost uvalena exekuce, rozhodně nečekejte, že se to nějak „samo“ vyřeší!
Vyřeší to exekutor vyhlášením dražby!

Vaše exekuce vyplatíme úvěrem s nejnižším úrokem v ČR, kdy si můžete u vyšší částky natáhnout dobu splatnosti dle Vašeho přání. Možnost předčasného splacení je samozřejmostí.

 

Nejedná se o zpětný leasing, tzn., že majitelem nemovitosti zůstává po celou dobu trvání úvěru klient!

 

Protože nám záleží na Vaší budoucnosti, dokážeme překonat překážky z minulosti. ®

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

admin - Re: Dotaz - úvěr

25. 11. 2007 22:33

Ve Vašem případě by neměl být žádný problém ve vyřízení úvěru. Vzhledem k Vámi uvedenému platu můžete žádat až o 250 tisíc! Takže Vámi požadovaných 20.000 by opravdu neměl být žádný problém. Bankovně byste měl peníze do 24 hodin od sepsání žádosti a nebankovně cca do týdne. V případě zájmu volejte kdykoliv na některé z čísel, uvedených v záložce Kontakty.

ladislav žárský - půjčka

25. 11. 2007 21:20

dobrý večer jsem menší průšvihář a potřeboval bych nebankovní půjčku ale jsem zaměstnaný můžete mi nějak pomoct?děkuji za odpověd

Lenka - Dotaz - úvěr

24. 11. 2007 17:26

Prosím zda je možné o vyřízení rychlé půjčky asi ve výši 20 000,- kč, jelikož mi 2 předchozí zaměstnavatelé nevyplatili plat, tudíž si nutně potřebuji doplatit své dlužné pohledávky. od března vlastním ŽL, příjem mohu doložit za 3 měsíce ve výši 17 800,- Kč, 25 000,- Kč, 34 500,- Kč. Děkuji

admin - Re: Žádost o půjčku

22. 11. 2007 16:04

Dobrý den, z těchto Vámi uvedených informací nelze půjčku jednoznačně posoudit. Pokusím se reagovat na Váš dotaz, ale v každém případě bude nejlepší, když se spojíte s některým z našich úvěrových specialistů, kteří s Vámi proberou konkrétně Vaši situaci a bude-li to alespoň trochu možné, najdou cestu k Vaší spokojenosti. Čísla najdete v záložce Kontakty.
Obecně tedy k Vašemu dotazu. Na příjem 20.000 Kč můžeme vyřídit až cca 250 tisíc (bez nutnosti ručení). Záleží však na tom, kde konkrétně (u jakého poskytovatele) jste s platbami pozadu. Dále záleží na tom, zda Vámi uvedené 4 úvěry odchází z Vašeho účtu, či je platíte jiným způsobem. Pro posouzení potřebujeme Více informací, které se možná Vám mohou zdát nepodstatné. Jsme schopni Vám už po cca dvouminutovém telefonátu říci, zda jste úvěrovatelná. Vaši fin. situaci nepište podrobně sem, ale volejte na některé z čísel, uvedených v záložce Kontakty.

Hana - Žádost o půjčku

22. 11. 2007 12:19

Dobrý den.Chtěla bych,se zeptat,jestli je možné dát půjčku kolem 180000.Splácím 4 úvěry,které bych chtěla dát do jednoho.Jsem s platností pozadu tak jeden měsíc.Můj příjem je 20 000Kč.Děkuji za odpověď.

Re: DOBRÝ DEN - admin

19. 11. 2007 22:59

Zjištění, ve kterém registu máte nějaký negativní záznam, je velmi snadné. Co se týče registru Solus, dokážeme zjistit, zda v tomto registu záznam máte či nikoliv cca do 2 minut. Z důvodu zákona na ochranu osobních údajů (zákon č. 101/2000 Sb.) je však nutná osobní návštěva v naší kanceláři. Toto prověření provádíme zcela ZDARMA!! Co se týče Vámi uvedeného příjmu, nevidím ve vyřízení půjčky žádný problém. (Pochopitelně bude záležet na tom, KDE zjistíme Vámi uvedený záznam). Pokud Vám však někdo jak uvádíte tvrdil, že Vám nevyřídí půjčku jen proto, že máte malý příjem, je to dovolím si tvrdit výmluva. Pokud nám to dovolí Vámi uvedený záznam v registru (oč konkrétně jde zjistíme), pak by neměl být problém vyřídit konkrétně pro Vás půjčku ve výši cca 100.000 Kč. Budeme však moci zažádat až 4.12.2007 - tzn. po Vámi uvedené zkušební době. Pokud Vás však Váš zaměstnavatel zaměstnal rovnou bez zkušební doby (dle smlouvy), pak Vám můžeme půjčku vyřídit ihned!

CHALUŠOVÁ - DOBRÝ DEN.

19. 11. 2007 21:55

MĚLA BYCH ZÁJEM O PŮJČKU ALE MÁM ZÁZNAM V REGISTRU, ALE PROBLÉM JE ŽE NEVÍM V JAKÉM,JDE TO NŠĚJAK ZJISTIT? VELMI BY JSTE MI POMOHLY KDYBY ŠLO SI U VÁS VZÍT PŮJČKU, VYTRHLY BY JSTE MI TRN Z PATY JAK SE ŘÍKÁ.MÁM 2 DĚTI, JSEM ZAMĚSTNANÁ 4.12.2007 BUDU MÍT PO ZKUŠEBNÍ DOBĚ, PŘÍJEM MÁM 7000KČ A 4000KČ ZE SOCIÁLKY, TAKŽE MŮJ PŘÍJEM JE 11000KČ.nIKDE MI NEPŮJČÍ, MÁM PRÝ MALÝ PŘÍJEM.DĚKUJI ZA ODPOVĚD.CHALUŠOVÁ

Pavel - žádost o půjčku

17. 11. 2007 8:48

dobrý den,chci si vzít půjčku 200000,je možné požádat o půjčku i když jsem už v registru?

admin - Re: dotaz

7. 11. 2007 19:56

Dobrý den, jsme schopni zajistit půjčku i pro klienty, kteří jsou zaměstnaní i v zahraničí, a to až do výše 150.000 Kč. V tomto případě nesmí mít záznam buď v registru bankovním, nebo tzv. Solusu (www.solus.cz). Stačí, aby byl Váš manžel bez záznamu pouze v jednom z těchto dvou registů. Příjem je nutné mít potvrzený na českém formuláři. Tento si můžete stáhnout zde: https://zelena-pujcka.estranky.cz/archiv/uploaded/2

Beata - dotaz

7. 11. 2007 13:38

dobrý den chci se zeptat marně schanime pujcku .manžel pracuje v zahraničí a vše mu chodí tam. příjem je v eurech. Lze i přesto získat u vás pujčku? učet je vedený v holandsku.

admin - Re: Pujcka mimo republiku

6. 11. 2007 19:46

Bohužel, je mi velmi líto. Zkuste se obrátit na některého z místních poskytovatelů - např. jednomu ze seriózních nebankovních subjektů působících i na Slovensku můžete volat na bezplatná čísla 0800121111, 0850111212. (Tato bezplatná čísla jdou vytočit pouze ze Slovenska).

Petr - Pujcka mimo republiku

6. 11. 2007 11:47

Jsem v situaci, ze potrebuju zaplatit par uveru, kterymi jsem si trosku zhorsil svoji finan. situaci. Lze od VAS zadat v tomto smeru pomoc i kdyz bydlim v Bratislave?

admin - Re: Registr

30. 9. 2007 12:11

Vážený pane anonyme, z praxe mohu říci, že v naprosté většině případů klienti ví, jak je možné Vámi níže uvedené, proto konkrétně pouze pro Vás uvedu následující.
Zřejmě Vám nedošlo, čím se zabýváme. Jelikož spolupracujeme s několika subjekty nejen bankovními, ale i (především) nebankovními, je tedy pochopitelné, že právě na základě této spolupráce s přímo poskytovateli finančních prostředků můžeme dle RČ klienta PŘEDEM zjistit, zda dotyčný klient u daného subjektu projde či naopak nikoli. Vámi zmíněný CERD vážený pane žádný z poskytovatelů nepoužívá! Samozřejmě, že nemáme my přístup do tzv. Solusu, ale mají ho naši obchodní partneři! A na základě písemného svolení klienta (zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů) jsme schopni během cca dvou minut případný negativní záznam klienta zjistit. V tomto případě u nás klient neplatí (oproti jiným firmám) naprosto žádný poplatek! Proto nás zřejmě níže uvedená klientka k Vašemu nepochopení chválila. Pokud nějakému klientovi nedokážeme přes jeho záznamy úvěr vyřídit a ani nenajdeme pro takového klienta jiné řešení, jednáme s ním narovinu a nejenže mu tuto skutečnost ihned sdělíme, ale i jej varujeme před praktikami některých "firem".
Do bankovního registru nenahlížíme vůbec! Zmíněné zjištění se týká pouze registru Solus.
U některých finančních produktů nenahlížíme však ani do tohoto registru! Subjekty, které jsou členy tohoto registru, lze samozřejmě zjistit na internetu a tudíž může kterýkoliv klient u takového subjektu i sám o úvěr zažádat. Avšak je pochopitelné, že s mizivou nadějí na úspěch (žádá-li jednotlivec sám) oproti tomu, když za tohoto klienta zažádá společnost, která s daným subjektem spolupracuje, dodává tomuto poskytovateli "X" klientů denně, atd. Je to asi jako kdybyste se u soudu hájil sám, anebo by Vás hájil advokát. Kdy myslíte, že vyhrajete.....?

Jan - Registr

30. 9. 2007 0:47

Nechápu jak Vám mohl někdo projet registry? Možná tak CEDR. Ostatní registry muze kontrolovat pouze společnost u které žádáte(jí). Pokud Vám půjčku firma nevyřídila, tak nechápu proč je tady chválíte... je to přinejmenším divné... cele je to tady divné..

Karolína Koutná - Neokradli mě!

6. 9. 2007 23:51

Chtěla bych velice doporučit služby Zelené půjčky a to z toho důvodu, že již celý rok hledám někoho, kdo by mi vyřídil 100 tis a zatím jsem narážela jen na podvodníky, kteří mě vždy obrali o nemalé peníze předem. Zde mi sice nepomohli z úvěrem, ale byli PRVNÍ!, kteří mi řekli po projetí mého rodného čísla registrem, že mi pomoci není a nechtěli po mě ani korunu! Všude jinde mi říkali, že záznamy v registrech nejsou problém, samozřejmě jsem stále platila nějaké poplatky a pak mi ani nebrali telefony. Zde to bylo jiné. Dle mého soudu, jsou velice seriózní.