Jdi na obsah Jdi na menu

Exekuce na nemovitosti

 

Byla na Vaší nemovitosti uvalena exekuce?
Hrozí Vám, že přijdete o Váš dům či byt?

Vyplatíme všechny Vaše exekuce, a to až do 60%  hodnoty nemovitosti !

 

Navíc našim klientům nabízíme následující výhody

  naši klienti neplatí až do poskytnutí úvěru žádné poplatky

  do poskytnutí druhého (dlouhodobého) úvěru neplatíte žádné měsíční splátky

  nenahlížíme do bankovního registru, zápisy (dluhy) v CEE vyplatíme za vás

  nedokládáte DP

  nemusíte nikam jezdit

  všechny exekuce na Vaší nemovitosti budou vyplaceny max. do 5 dnů

  s exekutory vyřídíme vše za Vás

 

Nečekejte, až na Vaši nemovitost bude vyhlášena dražba!

 

K předání investorovi potřebujeme

pouze Vaše jméno, údaje o Vaší nemovitosti (typ nemovitosti, lokalita, tržní cena), počet a celková výše exekucí, a telefonní číslo, na kterém se s Vámi může náš investor spojit.

Pro vyřízení této nebankovní půjčky není nutná osobní návštěva v naší kanceláři.
Výše uvedené údaje nám sdělíte po telefonu a my Vás ihned předáme některému z našich investorů,
který se s Vámi sám spojí na Vámi uvedeném tel. čísle a dohodne nejlepší a nejrychlejší řešení pro Vás.

 

Parametry půjčky

Minimální výše půjčky: 50 000 Kč
Maximální výše půjčky: neomezeno
Úrok od 9,5% p.a., RPSN od 10,2%
Doba splatnostií: až 20 let
Vzorec pro výpočet RPSN + úvěrová kalkulačka ke stažení

 

Pokud byla na Vaši nemovitost uvalena exekuce, rozhodně nečekejte, že se to nějak „samo“ vyřeší!
Vyřeší to exekutor vyhlášením dražby!

Vaše exekuce vyplatíme úvěrem s nejnižším úrokem v ČR, kdy si můžete u vyšší částky natáhnout dobu splatnosti dle Vašeho přání. Možnost předčasného splacení je samozřejmostí.

 

Nejedná se o zpětný leasing, tzn., že majitelem nemovitosti zůstává po celou dobu trvání úvěru klient!

 

Protože nám záleží na Vaší budoucnosti, dokážeme překonat překážky z minulosti. ®

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zdeněk M - exekuce

3. 6. 2014 23:06

Dobrý den, mám na nemovitosti exekuce dvě. Vyplatíte obě? A taky bych se chtěl zeptat na úrok. Zkoušel jsem zatím jiné firmy a skoro všude mi řekli že exekuce vyplatí, ale prý jen na 2 měsíce a pak si musím sehnat jinou půjčku abych peníze vrátil a úrok mi nabízí měsíční. Někteří 5% a někteří dokonce 10% měsíčně, takže bych za ty dva měsíce zaplatil 20% a to se mi zdá teda hodně. Fakt je u vás úrok normální roční?

admin - Re: exekuce

4. 6. 2014 18:56

Vážený pane Zdeňku, ano, pokud máte na nemovitosti dvě exekuce, vyplatíme samozřejmě obě. Ono ani není možné vyplatit pouze jednu a druhou na nemovitosti ponechat.
Vámi uvedený krátkodobý úvěr s měsíčním (p.m.) úrokem je u konkurenčních firem běžná praxe. Je pravdou, že v některých případech je to i nevyhnutelné a jediné řešení. Zvláště, pokud již hrozí dražba nemovitosti atd. Pokud Vám však prozatím exekutor dražbou nehrozí, úvěrovat exekuce krátkodobou půjčkou s měsíčním úrokem Vám rozhodně nedoporučuji. Není to nutné. Navíc také záleží, jaká firma Vám takový úvěr zajistí, aby Vám následně po uvedených 2 - 3 měsících dokázali tento úvěr, kterým byly vyplaceny exekuce, přeúvěrovat. Pokud nemáte jistotu a od takové firmy příslib, že přeúvěrují (samozřejmě VČAS) krátkodobý úvěr (s úrokem p.m.) úvěrem dlouhodobým (s úrokem p.a.), rozhodně Vám tento krok nedoporučujeme! Za uvedené měsíce byste totiž byl tam, kde jste teď. Věřitel by chtěl vrátit peníze, které byste neměl a opět byste řešil exekuci!

Naše společnost vyplácí exekuce na nemovitosti našim klientům v 99% případů úvěrem dlouhodobým, s úrokem ročním, a to již od 9,5% p.a.! Taktéž dobu splatnosti si může klient zvolit sám. Při vyšších úvěrech i na 15 až 20 let!
Pouze u cca 1% klientů aplikujeme úvěr krátkodobý, s úrokem p.m., ale v žádném případě Vámi uvedených 10%, které Vám byly nabídnuty u konkurence. U těchto rychlých úvěrů, kterými potřebujeme zachránit nemovitost klienta před dražbou, se u nás pohybuje úrok mezi 2 - 3 p.m. (dle investora). V každém případě tento typ úvěru realizujeme POUZE v případě, že máme u jiného investora 100% předem schválený úvěr dlouhodobý s úrokem ročním, kterým se následně vyplatí úvěr, kterým byly uhrazeny exekuce. U tohoto typu úvěru umíme zajistit úrokovou sazbu již od 7% p.a.!

V případě zájmu volejte našim úvěrovým specialistům na číslo, uvedené v záložce Kontakt.
Určitě nečekejte, až na Vaši nemovitost bude vyhlášena dražba!

admin - Obnovení možnosti vkládání písemných dotazů

24. 5. 2014 23:25

V poslední době nás čím dál častěji žádáte o možnost napsat dotaz přímo na naše stránky, a to na konkrétní podstránku, tzn. ke konkrétnímu typu úvěru, o který máte zájem.
Abychom i tomuto Vašemu přání vyhověli, byla po 6 letech tato možnost pro návštěvníky našich stránek znovu obnovena, a to samozřejmě na všech podstránkách našeho webu.
I nadále však můžete rovnou vyplnit online žádost o úvěr, kdy Vás bude do 24 hodin kontaktovat některý z našich úvěrových specialistů na naše náklady.

admin - Ukončení vkládání písemných dotazů

16. 3. 2008 23:03

Možnost vkládání písemných dotazů (komentářů) byla ukončena dne 6.2.2008.
Po prostudování konkrétního finančního produktu, který bude vyhovovat právě Vám, volejte kterýkoliv všední den našim úvěrovým specialistům, kteří se Vám rádi budou věnovat a udělají vše pro Vaši spokojenost. Telefonní spojení najdete v záložce Kontakty.

admin - RE: Nebankovní půjčka pro průšviháře

5. 2. 2008 12:14

Dobrý den pane Jalovec, dnes Vám bude odeslán email s podrobnějšími informacemi. Splátka při Vámi požadovaném úvěru a době splatnosti bude cca 2.300,-Kč.
V každém případě doporučuji, máte-li o půjčku vážný zájem, volejte některému z našich úvěrových specialistů, kteří s Vámi dohodnou vše potřebné, popř. rovnou i termín osobní schůzky.

Miroslav Jalovec - Nebankovní půjčka pro průšviháře

4. 2. 2008 15:13

Mám zájem o tento úvěr(pujčku) ve výši 100000,-Kč na 80 měsíců.Zdělte mi prosím podmínky půjčky na e-mail:JalovecM@seznam.cz nebo na telefon 736258789
Předem děkuji Miroslav Jalovec

Franta - Vyřízení

4. 2. 2008 8:05

Dobrý den, měl bych zájem o půjčku 250.000 abych poplatil dluhy a něco mi zůstalo.Mám stálou práci, pravidelný příjem.Nemám však čím ručit, v květnu mi bude 22 let.Mám šanci půjčku získat?Za jaké poplatky?A co proto mám udělat?Děkuji

Jan Pospíšil - Poplatky

30. 1. 2008 23:22

Dobrý den, platí se a když tak kolik konkrétně nějaký poplatek předem? Mám zájem o půjčku 100.000,- jsem zaměstnán na dobu určitou a u firmy dělám 3. měsíc. Mám příjem 15.000,- mohu od Vás tuto půjčku dostat? A (prosím reálně) za jak dlouhou dobu můžu mít peníze na ruce? Vyplácí se najednou nebo po částech? Díky za odpověď.

admin - RE: Půjčka

29. 1. 2008 23:53

Vážená paní Fejfarová, není problém vyřídit půjčku ve výši 40000 Kč s vámi uvedenou výší důchodu. Do registru nenahlížíme. Abychom zjistili, zda vám můžeme půjčku skutečně vyřídit, potřebujeme ale vědět, KDE KONKRÉTNĚ máte jaký problém. Tyto informace nepište sem, ale volejte na některé z čísel našich úvěrových specialistů, která najdete v záložce Kontakty.

Ivana Fejfarová - Půjčka

29. 1. 2008 17:52

Potřebuji půjčku 40000,- jsem důchodce s výší důchodu 9000. Bez nahlížení do registru na vyplacení půjček.

admin - RE: dotaz

27. 1. 2008 1:38

V případě žádosti o 150.000 Kč v žádném případě zástavu nepotřebujete! Dokonce toto máme uvedeno přímo u TOHOTO fin. produktu - tzn. na TÉTO stránce úplně nahoře hned pod nadpisem (názvem produktu)!

admin - RE: PŮJČKA

27. 1. 2008 1:35

V případě, že máte o úvěr vážný a seriózní zájem, volejte kterýkoliv všední den některému z našich úvěrových specialistů, kteří s vámi domluví termín pro sepsání žádosti. Jelikož jste neuvedla žádné podrobnější informace, nemůžeme vám ani my nyní sdělit podrobnější info. Tiskopisy, které budete potřebovat k nám sebou, vám sdělí náš úvěrový specialista dle produktu, který konkrétně pro vás vybere jako nejvhodnější a pro vás nejvýhodnější. Spolupracujeme S NĚKOLIKA nebankovními subjekty a každý má jiné podmínky. Který vybereme konkrétně pro vás, poznáme z cca dvouminutového telefonátu.
V případě zájmu volejte na některé z čísel, uvedených v záložce Kontakty.

admin - RE: dotas

27. 1. 2008 1:27

Vážený pane Živný, na váš plat můžeme vyřídit bez nutnosti ručení max. 250.000 Kč a na plat vaší manželky max. 150.000 Kč, tzn. celkem 400.000 Kč. Je samozřejmě možné, abychom zažádali např. na vás nezávisle u dvou poskytovatelů o 200 - 250 tis., takže bychom dosáhli vámi požadovaných 600 tis. Úvěry vyřizujeme především nebankovní, u kterých se do bankovního registru nenahlíží! Máme však v nabídce pro naše klienty i finanční produkty, u kterých se naopak nenahlíží zase do tzv. Solusu. Záleží, KDE KONKRÉTNĚ máte vámi uvedený záznam. Další variantou je jedna půjčka s ručením nemovitostí, kde se příjem dokládat nemusí. V případě vážného zájmu doporučuji kontaktovat některého z našich úvěrových specialistů.

admin - RE: dotaz

27. 1. 2008 1:19

Dobrý den, ženám na mateřské dovolené lze vyřídit půjčku v maximální výši 25 tis. V tomto případě budeme čerpat z jednoho našeho nebankovního zdroje, tudíž je zde i výhodou ta skutečnost, že se nenahlíží do žádných registrů! On-line půjčku vyřídit nelze, postačí však vaše jediná návštěva na sepsání žádosti. Poté již vše vyřizujeme "na dálku". V případě zájmu nás můžete kdykoli kontaktovat.

věrka - dotaz

23. 1. 2008 9:12

musím mít zástavu když potřebuji 150 000? pujčku potřebuji na vyplacení více pujček mám šanci?

ZDENKA - PŮJČKA

23. 1. 2008 6:58

MÁM ZÁJEM O PŮJČKU DO 150000 CO K TOMU JE TŘEBA

Miroslav Živny - dotas

22. 1. 2008 10:52

Potřebovali bychom smanželkou pujčit 600000.Ale jsme vňěkolika připadech vregistru z požďěších splátek muj měsicní plat je22000 aženy 13000.Máme šanci získat pujčku.Děkuji

Martina - dotaz

21. 1. 2008 16:15

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jde tato půjčka vyřídit online a jestli dáváte půjčky i ženám na MD a jaký by měla mít měsíční příjem kdyby požadovala 30.000 Kč. děkuji a jsem s pozdravem

admin - RE: mužu dostat i já?

18. 1. 2008 0:12

Ano, některé typy půjček vyřizujeme žadatelům již od jejich 18 let věku. Pro domluvení konkrétního finančního produktu přímo pro Vás (dle Vašich požadavků) volejte kdykoli některému z našich úvěrových specialistů.

admin - RE: Dotaz

18. 1. 2008 0:09

Dobrý den, na půjčku ve Vámi požadované výši 150.000 Kč žádné ručení není nutné! Jelikož však nevíme jaký máte příjem apod., volejte prosím na některé z čísel v záložce Kontakty. Některý z úvěrových specialistů se Vás zeptá na nejdůležitější informace a pokud usoudí, že jste na některý z našich finančních produktů průchozí, domluví si s Vámi hned termín osobní schůzky pro sepsání žádosti. Půjčky vyřizujeme především nebankovní, u kterých se do bankovního registru nenahlíží!