Jdi na obsah Jdi na menu

Neúčelová půjčka zajištěná nemovitostí

 

Máte nemovitost k ručení, ale nemůžete do banky?
Nám negativní záznamy v registrech dlužníků nevadí!

Nabízí Vám všude úvěr s vysokým úrokem a velmi krátkou dobou splatnosti, takže by pro Vás byla měsíční splátka příliš vysoká?
My Vám nabídneme roční úrok již od 6,9% p.a. s dobou splatnosti až 20 let!

Vyžaduje po Vás někdo za příslibem úvěru poplatek předem, nebo volání na čísla s drahými tarify?

 

Neplaťte nikde žádné poplatky předem, nevolejte na čísla začínajícími na 900!

 

U naší společnosti žádné poplatky předem platit nebudete a nebudete ani volat na čísla
se sazbou 99 Kč za minutu! Dokonce nemusíte volat ani na náš telefon (standardní tarif)
uvedený v záložce Kontakty. Máte-li o úvěr vážný a seriózní zájem, vyplňte online žádost
a my Vám zavoláme na naše náklady!

 

Peníze z této nebankovní půjčky můžete využít na

  rekonstrukci nemovitosti

  rozvoj Vaší podnikatelské činnosti

  doplacení jiných půjček

 

S čím si dokážeme poradit

  negativní zápisy v registrech dlužníků

  dluhy vůči FÚ, SSZ, ZP

  nízké daňové přiznání

 

Pokud máte na nemovitosti jakoukoli zástavu (bankovní či nebankovní úvěr), nebo byla na Vaši nemovitost již uvalena exekuce, s důvěrou se na nás obraťte. Vyplatíme jiné, nevýhodné úvěry či exekuce na Vaší nemovitosti a zbývající část ze schváleného úvěru, bude převedena na Váš bankovní účet. V tomto případě navštivte záložku Vyplacení nevýhodných zástav.

 

Parametry půjčky

  • půjčit si můžete 200 000 - 2 000 000 Kč (maximálně 60 % tržní ceny nemovitosti)
  • splácet můžete až 20 let
  • předmět zástavy musí být na území ČR
    (ručit lze i nemovitostí 3. osoby)

 

Roční úrok od 6,9% p.a.
RPSN od 7,6
Vzorec pro výpočet RPSN

 

Pro vyřízení úvěru budeme od Vás potřebovat pouze Výpis z Katastru nemovitostí (tzv. list vlastnictví)
a pár fotografií nemovitosti (předmětu ručení). Nic víc! Pak již nechte vše na nás.

 

U nás se žádné poplatky předem neplatí!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Aneta Srbkova - Mám zájem o úvěr

20. 11. 2019 20:59

Měla bych zájem o úvěr .

admin - Re: Mám zájem o úvěr

22. 11. 2019 17:49

Dobrý den, paní Srbková, máte-li zájem o kterýkoliv z námi nabízených typů úvěrů, stačí vyplnit velmi jednoduchou on-line žádost v záložce Kontakty, na základě které Vás budeme do 24 hodin automaticky kontaktovat.

Nikos - Telioridis

29. 3. 2019 18:40

Dobrý den.
Chci se zeptat zda je možný aby mi rucila 3.osoba.
Jsem sice v exekuci ale zaměstnání mam.
Děkuji za info Nikos
Email : nikostelioridis23@seznam.cz

admin - Re: Telioridis

29. 3. 2019 21:05

Dobrý den, pokud máte Vámi uvedeným „ručením 3. osoby“ na mysli konkrétně ručení nemovitostí ve vlastnictví 3. osoby, pak je realizace úvěru vč. vyplacení Vámi zmíněné exekuce samozřejmě možné.
Pokud jste však měl (vzhledem k uvedené exekuci)) na mysli ručení osobou, nikoli nemovitostí, pak toto bohužel možné není. Tak, jak je uvedeno na našich webových stránkách, naše společnost nabízí pouze tzv. americké hypotéky, tzn. vyšší úvěry se zajištěním nemovitostí. Tzv. hotovostní půjčky (bez nutnosti zajištění nemovitostí) nenabízíme.

Máte-li zájem o bezúčelový nebankovní úvěr (bez registrů a poplatků) zajištěný nemovitostí, stačí vyplnit jednoduchou on-line žádost na našich stránkách www.zelena-pujcka.cz, která je pro vás zcela nezávazná.

Eva - Půjčka

23. 2. 2016 19:04

Dobrý den Prosím vás chci se zeptat jestli je ta možnost půjčit si když mám exekuci. peníze bych potřebovala na její splaceni Děkuji moc

admin - Re: Půjčka

25. 2. 2016 18:26

Dobrý den, paní Evo, tak, jak máme uvedeno na našich stránkách – v záložce „Exekuce na nemovitosti“, jak již sám název napovídá, vyplácíme pouze exekuce na nemovitosti. Pokud máte exekuci na mzdě, bankovním účtu či movitém majetku (zařízení bytu či kanceláře), a úvěr nemáte možnost zajistit nemovitostí, pak Vám bohužel nepomůžeme, takový typ úvěrů neposkytujeme.

Dovolím si tvrdit, že neexistuje společnost (tzn. vč. soukromého sektoru), která by vyplácela exekuce bez zajištění nemovitostí. I firmy typu Proficredit, Provident atd. nahlíží do CEE (registru exekucí).

Pokud Vám bude kdokoli tvrdit, že vyplatí Vaše exekuce bez nutnosti ručení nemovitostí, a za příslibem takového úvěru po Vás bude požadovat jakékoli poplatky předem, pak věřte, že máte čest s podvodníkem!

V případě, že můžete úvěr zajistit jakoukoli nemovitostí (lze ručit nemovitostí např. rodičů, atd.), neprovolávejte si kredit. Vyplňte nezávaznou online žádost v záložce „Kontakty“ a my Vám do 24 hodin zavoláme.

Mirek - Americká hypotéka

19. 1. 2015 20:47

Dobrý den, na stránkách uvádíte, že je půjčka neúčelová. Mám na nemovitosti drahý úvěr, který chci určitě vyplatit, aby tato firma zmizela z mého listu vlastnictví, protože jsou s nima jen problémy, ale chci se zeptat, jak to u vás probíhá v praxi. Tuhle půjčku vyplatíte vy, nebo si tohle musím pak doplatit sám? Taky bych potřeboval něco navíc na jiné půjčky, které na nemovitosti nemám, ale taky bych se jich chtěl zbavit. Když by bylo schváleno celých 50% hodnoty, které uvádíte, tak by to bylo navíc 300 tisíc, které by mi na ty ostatní půjčky stačily. Ty peníze navíc by mi přišly na účet a já si pak doplatím všechny půjčky sám? Děkuji vám za odpověď.

admin - Re: Americká hypotéka

20. 1. 2015 13:40

Dobrý den, pane Mirku, děkujeme Vám za jasný a věcný dotaz. Úvěr na Vaší nemovitosti, který jak uvádíte je drahý, samozřejmě vyplatíme za Vás. Budeme potřebovat vědět pouze přesnou částku, kterou Váš současný věřitel k úplnému doplacení hypotéky požaduje, číslo účtu a variabilní symbol pro platbu. Pokud je tento věřitel problémový, jak zmiňujete, budeme požadovat z jejich strany další tiskopis, aby Vám další problémy již dělat nemohli. Nebojte, toto si zajistíme již sami.

Dále uvádíte, že pokud by byl úvěr schválen ve výši 50% hodnoty nemovitosti, zůstane Vám po vyplacení současné zástavy 300 tisíc, které byste rád použil na doplacení jiných půjček, které jsou pro Vás předpokládám taktéž nevýhodné.
Obecně je v nebankovním sektoru 50% LTV většinou strop. Záleží samozřejmě na typu nemovitosti, jejím stavu, lokalitě. Z praxe však mohu říci, že poskytujeme vždy cca o 8-10% více, než konkurence. Pokud by Vám tedy konkurence půjčila např. 30% hodnoty Vaší nemovitosti, jsem si jist, že budeme umět vyplatit 40%, atd. Vždy se snažíme vyplatit našim klientům co nejvyšší částku, tzn. pokud možno plných 100% požadované výše úvěru, nikoli částku co nejnižší, jako tomu bývá většinou u konkurenčních investorů. Chceme, aby si klient doplatil vše, co potřebuje. Tzn. i pro Vás se budeme snažit zajistit Vámi požadovaných 300 tisíc nad rámec současné zástavy.

Velkou a bezkonkurenční výhodou u nás je skutečnost, že částka, která bude schválena navíc (tzn. např. uvedených 300 tis.), Vám bude vyplacena v plné výši, aniž bychom strhli jakékoli nesmyslné poplatky, o které bychom Vám zaslali na Váš účet méně! S tímto však předpokládám ji zkušenost máte.

Z této částky si pak Vy sám doplatíte Vámi zmíněné jiné půjčky, abyste měl splátku již pouze jednu. Úvěr Vám rozložíme na dobu, jakou si Vy sám budete přát, aby byla splátka přesně dle Vašich představ a finančních možností. Samozřejmostí je možnost předčasného splacení.

Jak již název této podstránky naznačuje, úvěr je neúčelový. Je tedy jen na Vás, zda si doplatíte všechny půjčky, nebo část použijete na novou koupelnu, kuchyň či rodinnou dovolenou.

V případě zájmu vyplňte nezávaznou online žádost na stránce „Kontakty“ a my Vám zavoláme.

Jan Doležal - Použití peněz z půjčky

25. 5. 2014 12:05

Dobrý den, na této stránce je poměrně dostatek důležitých informací, které jsou důležité alespoň tedy pro mě, a to, že můžu peníze z půjčky použít na cokoli. Uvádíte mj. na rekonstrukci nemovitosti a doplacení jiných půjček. A to je právě můj případ. Banka mi nepůjčí, i když můžu ručit nemovitostí, protože podnikám a mám nízké DP. Navíc jsem měl u jedné banky před rokem pár pozdních splátek a jsem prý v registru. Z tohoto úvěru si chci právě doplatit jiné půjčky a část peněz použít na malou rekonstrukci našeho domu. Uvádíte, že toto je možné, ale moje otázka je, jestli budu muset doložit nějaké faktury z provedené rekonstrukce. Téměř vše si totiž udělám sám, takže bych faktury za práci doložit nemohl. Barák jsem si postavil celý sám s rodinou. Nechci zbytečně platit drahou firmu. Děkuji vám za odpověď.

admin - Re: Použití peněz z půjčky

26. 5. 2014 16:20

Vážený pane Doležale, námi nabízená americká hypotéka je poskytována bez dokládání účelu použití finančních prostředků, to znamená, že Vaši nemovitost můžete samozřejmě rekonstruovat svépomocí, bez nutnosti dokládání jakýchkoli faktur. Dále s ohledem na Váš dotaz pro úplnost uvádím, že Vámi zmíněný negativní zápis v bankovním registru u nás nevadí. Uvědomujeme si, jak je snadné se do registru dostat (např. z důvodu delší nemoci, kdy není banka absolutně schopna vyjít klientovi vstříc s návrhem na odložení splátky), a proto považujeme nahlížení do bankovního registru za zcela zbytečné. Stejné je to i s příjmy. Tedy Vámi zmíněné nízké daňové přiznání nám opravdu nevadí. Osobně velmi pochybuji o tom, že Vaše příjmy jsou pouze ve výši dle Vašeho DP. A to je pro nás důležité - jaké má žadatel o půjčku skutečný příjem, nikoli "příjem" dle DP či nějakých "výplatních pásek" od zaměstnavatele.
Shrnuto pro Vás: Doložení daňového přiznání nepožadujeme, do bankovního registru nenahlížíme a peníze z vyplaceného úvěru můžete použít na cokoli potřebujete, tzn. nejen na rekonstrukci, ale i Vámi zmíněné doplacení jiných půjček.
V případě zájmu či jakýchkoli dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

admin - Obnovení možnosti vkládání písemných dotazů

24. 5. 2014 22:58

V poslední době nás čím dál častěji žádáte o možnost napsat dotaz přímo na naše stránky, a to na konkrétní podstránku, tzn. ke konkrétnímu typu úvěru, o který máte zájem.
Abychom i tomuto Vašemu přání vyhověli, byla po 6 letech tato možnost pro návštěvníky našich stránek znovu obnovena, a to samozřejmě na všech podstránkách našeho webu.
I nadále však můžete rovnou vyplnit online žádost o úvěr, kdy Vás bude do 24 hodin kontaktovat některý z našich úvěrových specialistů na naše náklady.