Jdi na obsah Jdi na menu

Odkup bytů do osobního vlastnictví

 

Chcete koupit od města, obce či družstva byt do osobního vlastnictví,
nemáte na něj, a do banky nemůžete?

 

Vyřídíme Vám 100% kupní ceny z nebankovních zdrojů!
Tzn., že nebudeme vůbec nahlížet do bankovního registru a navíc Vy sami nemusíte mít na koupi bytu doslova ani korunu! Zajistíme Vám plnou výši kupní ceny a ještě něco navíc!

Zdá se Vám to neuvěřitelné? Uvědomujeme si, že toto Vám z nebankovního zdroje určitě ještě nikdo nenabídl, ale my to opravdu umíme!

Vyzkoušejte si nás! Budete velmi mile překvapeni!

 

Příklad

Bydlíte ve státním či družstevním bytě, který má hodnotu např. 1.200.000 Kč. Město či družstvo Vám tento byt v rámci privatizace nabízí do OV za 150.000 Kč. My nejenže Vám na tuto koupi zajistíme celých 150 tisíc, ale ještě k tomu navíc dalších 350 tisíc, které můžete využít naprosto na cokoliv Vy sami budete chtít!

A to není všechno! Dokonce nám ani nevadí případné negativní zápisy v některém z registrů!

 

Parametry půjčky

Na odkup bytu do OV Vám půjčíme až 45% hodnoty bytu.

Splátky si můžete u nás "natáhnout až na 20 let, jako u bankovní hypotéky!

Určitě si teď říkáte:  "To je ňáký divný! To jsou až moc podezřele výhodný podmínky! To bude určitě podvod!"

Naletěli jste už mnohokrát na to, abyste všemu věřili? Věřte nevěřte, vše co tu čtete umíme!
A i teď to není všechno! Určitě už jste se při tomto svém hledání seriózní půjčky setkali nejen s mnoha podvodníky, ale i s poskytovateli nebankovních půjček, kteří mají úrok měsíční! Tak v tom případě
máme pro Vás další příjemnou zprávu! My Vám nabídneme úrok roční - tzn. takový, jako mají banky,
a to ve výši od 9,6%! (RPSN od 10,2%)

Je to neuvěřitelné, ale to stále není všechno! U nás nebudete platit předem žádný odhad nemovitosti!
Z praxe s klienty víme, že je pro Vás jistě těžké tomuto všemu věřit. Není nic jednoduššího, než zavolat.
O co můžete jedním telefonátem přijít? Hledáte už dlouho a už Vás to nebaví? Jsme si jisti, že Vás velmi mile překvapíme!

 

Máte mnoho nevýhodných půjček a drahých kreditních karet a už nezvládáte měsíční splátky?

Zajistíme Vám plnou cenu, kterou po Vás město či družstvo za byt požaduje a za zbývající část
si můžete doplatit všechny svoje půjčky, úvěry, drahé kreditní karty, nebo si třeba byt zrekonstruovat!
Je to jen na Vás!

Pokud se Vám zdají podmínky tohoto nebankovního investora oproti jiným nebankovním subjektům příliš fantastické, v klidu se usaďte, zhluboka nadechněte a klidně nám zavolejte!

Potřebujete-li znát přesnou splátku u výše půjčky, která zde není uvedena, rádi Vám ji sdělíme na našich telefonních číslech.

 

U nás máte zajištěny tyto výhody

  zajistíme Vám 100% kupní ceny a ještě něco navíc

  nebudeme nahlížet do bankovního registru

  nemusíte nám dokládat vaše DP

  nepožadujeme doložení bezdlužnosti od finančního úřadu apod.

  nedokládáte a ani neplatíte předem žádný odhad nemovitosti

  nemáme žádné skryté poplatky za vedení úvěrového účtu

  do dne vyplacení půjčky neplatíte žádné poplatky

 

K sepsání žádosti nám stačí pouze následující podklady

  • fotografie nemovitosti, kterou budete ručit
  • výpis z Katastru nemovitostí (list vlastnictví)

 

Úvěrovou smlouvu nebudete v žádném případě podepisovat ihned u nás, jako tomu bývá
u některých konkurenčních firem.

 

Máte-li o nebankovní úvěr na odkup bytu do osobního vlastnictví zájem, neváhejte nás kontaktovat.

 

Splníme Vám Vaše sny a plány!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

františek popovič - pujčka

28. 10. 2019 18:42

bydlime v pronajmu 9let a majitelka ho chce prodat a proto bysme chtely koupyt byt do sedmy mylionu a tim bytem ručit dekuji za odpověd spozdravem popovič

admin - Re: pujčka

29. 10. 2019 2:28

Dobrý den, pane Popoviči, předpokládám, že nemůžete z nějakého důvodu (záznam v registru apod.) žádat o hypotéku v bance. Vzhledem k tomu, že v nebankovním sektoru lze žádat ve většině případů max. o 50% hodnoty nemovitosti, ve Vašem případě (při Vámi uvedeném požadavku 7 mio) by musel mít byt hodnotu min. 14 mio. Pokud tuto hodnotu nemá, pak byste musel mít potřebnou část vlastních fin. prostředků, nebo dozajistit úvěr jinou nemovitostí, ve vlastnictví kohokoli, kdo by Vám byl ochoten takto pomoci (rodinný příslušník, obchodní partner atd.)
Další možnost, kdy bude možné poskytnout na vlastní bydlení částku až do výše 70% kupní ceny nemovitosti plánujeme. Spuštění tohoto finančního produktu očekáváme max. do dvou měsíců.
V případě zájmu, abychom mohli Vaši žádost co nejlépe posoudit, doporučujeme vyplnit na našich stránkách (odkaz v záložce Kontakt) jednoduchou on-line žádost, na základě které Vás budeme kontaktovat.

Jolana Nova - Dotaz

21. 6. 2017 16:27

Dobrý den musí to byt byt od města? Jak vás kontaktovat? Tim bytem koupenym možnost ručit? Prosím Veverka1227@seznam.cz

admin - Re: Dotaz

22. 6. 2017 21:40

Dobrý den, paní Nová, u tohoto produktu lze ručit bytem jakýmkoli. Jedinou podmínkou je požadavek v maximální výši 50% LTV. Z nebankovních zdrojů (tzn. bez nahlížení do bankovního registru) je možné půjčit max. 50% hodnoty nemovitosti. Pokud má tedy byt od města, ve kterém bydlíte hodnotu např. 1,2 mio, město Vám tento byt (s ohledem na počet odbydlených let) nabízí k odkupu do OV za např. 400 tis., můžeme Vám zajistit nejen částku na tento odkup, ale ještě dalších 200 tis. navíc, tj. až 50% hodnoty bytu. Úspěšnost celého obchodu závisí pak v těchto případech na spolupráci s úřadem daného města. Co se kontaktu týče, v záložce Kontakt najdete telefonní číslo na naši zákaznickou podporu, taktéž i odkaz na online žádost, po jejímž vyplnění Vás budeme kontaktovat na naše náklady max. do 24 hodin.

Iva Trčková - dotaz

6. 11. 2014 11:49

Dobrý den, mám nabídku koupit obecní byt.Ale nemám na něj potřebné finance a nevím jestli je reálná šance na byt dostat půjčku.Město mi byt pronajme na rok a během toho roku budu muset složit 380 000kč hned a zbytek částky platit v nájemném ještě 7 let cca 2000kč měsíčně a až po toté bude byt můj.Je možné získat u Vás půjčku na byt když nebudu moct tím bytem ručit?

admin - Re: dotaz

9. 11. 2014 20:15

Dobrý den, paní Trčková, je mi to moc líto, ale při odkupu bytu do OV je možné úvěr realizovat pouze v případě, že k odkupu, tzn. i převodu do Vašeho vlastnictví skutečně dojde. Ve Vámi uvedeném případě je bohužel případ nerealizovatelný, protože jak sama uvádíte, úvěr by vlastně nebyl zajištěn. Jakmile Vám obec nabídne byt opravdu k odkupu do Vašeho vlastnictví, neváhejte nás kontaktovat.

Helena Paulovicova - dotaz

16. 7. 2014 20:26

Dobrý den mám takový dotaz který specha. Pritelovy rodiče potřebují do odkupu byt do OV 500000, ale chtěly by aby úvěr byl na me a ne na ne. No a já se chci navíc přestěhovat do novostavby. Jsem Ičo pres pul roku a nejsem v solusu. Díky a preji hezky zbytek dne. Pauloviciva

admin - Re: dotaz

29. 7. 2014 20:33

Dobrý den, omlouváme se, že Vám z důvodu celofiremní dovolené reagujeme až nyní. Ve Vašem případě by se jednalo o klasické ručení 3. osobou, což možné je. Znamenalo by to, že Vy byste byla žadatelkou a rodiče by následně podepsali pouze Zástavní smlouvu. Vás, protože se jedná o nebankovní úvěr, to nikterak neohrozí bonitně v případě, že byste chtěla v budoucnu žádat o hypoteční úvěr v bance. Co se týče Vaší krátké podnikatelské činnosti, tak u nás toto není na závadu. Doložení příjmů nepožadujeme.

Mgr. T. Juřica - Koupě bytu

4. 6. 2014 22:30

Dobrý večer,
objevil jsem Vaši nabídku úvěrů na webu a mám tento dotaz, nechci zatím posílat přímo žádost.
Máme s partnerkou vybraný byt v Chomutově, jedná se o 4+1 po rekonstrukci v objektu tzv. Experimentu. Žádali jsme u banky o hypotéku, ale po měsíčním ujišťování, že je vše na dobré cestě, jsme se dočkali jen dalších byrokratických a dalších požadavků. Spolupráci jsme proto ukončili. Úvěr prý byl schválen, ale byly požadovány další neexistující doklady apod.
Proto máme k těmto institucím jakousi nedůvěru.
Je možno nákup nemovitosti tohoto druhu financovat i vaším prostřednictvím? Tržní cena zjištěna znalcem je ve výši cca 1 100 000 Kč, cena nemovitosti je 600 000 Kč.
Pokud je něco takového možné, prosím o info a děkuji za trpělivost.
Mgr. T. Juřica

admin - Re: Koupě bytu

5. 6. 2014 16:32

Vážený pane Juřico, pečlivě jsem pročetl Váš email a rád bych s Vámi konkrétně tento Váš případ probral po telefonu. Zde by popis řešení tohoto případu bylo obsáhlý.
Jde o to, že Váš požadavek je již na 50% hodnoty bytu. Potřebuji tedy ještě nějaké informace, abychom mohli zkusit najít řešení.
Volejte tedy na číslo, uvedené v záložce Kontakt, popř. stačí zaslat sms, zavoláme Vám.

Petr Žáček - Byt v obci

27. 5. 2014 23:23

Dobrý den, bydlíme v obecním bytě v jihomoravském kraji. Obec nám nabídla byt k odkupu do osobního vlastnictví. Je možné u vás požádat o půjčku i na byt v obci, nebo půjčujete jen na byty ve větších městech? Děkuji.

admin - Re: Byt v obci

29. 5. 2014 1:17

Vážený pane Žáčku, působíme po celé ČR a úvěrujeme nemovitosti nejen ve městech, obcích, ale i malých vesnicích. Pokud Vám tedy obecní úřad nabídnul možnost odkoupit byt do OV, neváhejte nás kontaktovat. Na odkup bytu do OV od města či družstva dokážeme úvěrovat ve většině případů nejen 100% částky, kterou město či družstvo požaduje, ale i něco navíc.

admin - Obnovení možnosti vkládání písemných dotazů

25. 5. 2014 0:09

V poslední době nás čím dál častěji žádáte o možnost napsat dotaz přímo na naše stránky, a to na konkrétní podstránku, tzn. ke konkrétnímu typu úvěru, o který máte zájem.
Abychom i tomuto Vašemu přání vyhověli, byla po 6 letech tato možnost pro návštěvníky našich stránek znovu obnovena, a to samozřejmě na všech podstránkách našeho webu.
I nadále však můžete rovnou vyplnit online žádost o úvěr, kdy Vás bude do 24 hodin kontaktovat některý z našich úvěrových specialistů na naše náklady.

admin - Ukončení vkládání písemných dotazů

16. 3. 2008 22:54

Možnost vkládání písemných dotazů (komentářů) byla ukončena dne 6.2.2008.
Po prostudování konkrétního finančního produktu, který bude vyhovovat právě Vám, volejte kterýkoliv všední den našim úvěrovým specialistům, kteří se Vám rádi budou věnovat a udělají vše pro Vaši spokojenost. Telefonní spojení najdete v záložce Kontakty.