Jdi na obsah Jdi na menu

Půjčka pro podnikatele zajištěná nemovitostí

 

U nás nemusí podnikatelé dokládat bezdlužnost vůči státu (Finanční úřad, Správa sociálního zabezpečení, Zdravotní pojišťovna). Důležitá je kvalita zajištění půjčky a jakkoliv "doložená" bonita žadatele o úvěr - schopnost splácet.

Uvedeným "doložením" nemáme na mysli daňové přiznání, které je vyžadováno v bankách
a u konkurenčních poskytovatelů nebankovních úvěrů, ani výpisy z účtu či nutnost doložení faktur.
My našim klientům věříme. Nám stačí, když nám pouze ústně sdělíte, kolik vyděláváte.

 

Neprošli jste v bance?

 

U nás není překážkou

  krátká podnikatelská historie

  pro banku nedostatečné dosavadní hospodářské výsledky

  nízké (nebo i vůbec žádné) daňové přiznání

  pro banky nevhodný obor podnikání

  negativní zápis v bankovním registru či registru Solus

  dluhy vůči státu (FÚ, SSZ, ZP)

 

 

Parametry půjčky

  • půjčit si můžete 100 000 - 3 000 000 Kč, právnické subjekty až 100 000 000 Kč
    (maximálně 60% tržní ceny nemovitosti)
  • splátky si můžete rozložit až na 20 let
  • předmět zástavy musí být na území ČR


Ručit lze i nemovitostí 3. osoby.

 

Zajištění půjčky

  • rodinné domy
  • byty v osobním vlastnictví
  • činžovní domy
  • komerční objekty


Roční úrok 7,9% p.a., RPSN od 8,7%

 

Levnějšího poskytovatele nebankovních půjček najdete jen stěží!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

J. Kopecký - Půjčka na podnikání

15. 12. 2015 1:41

Dobrý den, přečetl jsem si tuto vaši stránku a moc by mi tato půjčka vyhovovala právě do podnikání. Píšete, že může být i krátká podnikatelská historie a dokonce žádné daňové přiznání. Co když ale podnikám teprve pár týdnů? IČ mi bylo přiděleno před měsícem. Můžu u vás žádat o půjčku, když nedoložím vlastně vůbec nic? Mám vlastní rodinný dům, kterým můžu ručit. Mám vlastní dílnu a peníze potřebuju na materiál a celkově rozjezd. Trvám ale na tom, aby nemovitost byla napsána dál na mě a mám podmínku, nechci podepisovat rozhodčí doložku. Můj soused u nějaké firmy podepsal právě prý rozhodčí doložku a ta firma ho o dům málem připravila. Nechci sem psát můj email, tak se na tuto stránku budu každý den dívat, než mi odpovíte. Dostal jsem na vás doporučení právě od toho souseda, kterýmu jste jeho dům prý zachránili právě vy. Počkám tedy na odpověď, chtěl bych řešit úvěr u vás. Říkal mi že u vás nic neplatil, ale radši se zeptám. Napište mi sem taky prosím kolik budu platit vaší firmě nějakou odměnu, když úvěr dopadne dobře. Děkuji.

admin - Re: Půjčka na podnikání

15. 12. 2015 14:11

Dobrý den, pane Kopecký, děkujeme Vám za Váš dotaz a Vašemu sousedovi za doporučení! Budu se snažit zodpovědět všechny Vaše otázky. Vezmu Vaše dotazy popořádku, abych na nějakou nezapomněl..:)

Naše nebankovní půjčka pro podnikatele je určena skutečně i pro podnikatele začínající. Uvádíte, že Vám bylo přiděleno IČ před měsícem. U naší půjčky může žádat i podnikatel, kterému bylo přiděleno IČ před hodinou! Neřešíme nic z toho, co řeší banky - registry, příjmy (tzn. ve Vašem případě daňové přiznání). Tímto se u nás opravdu netrapte.
Jedinou podmínku, kterou je nutné splnit, je zajištění úvěru nemovitostí. U této půjčky nám nemusíte vůbec dokládat, co vše si za poskytnuté peníze pořídíte či zaplatíte. Můžete si pořídit nejen Vámi uvedený materiál, nutný k Vaší podnikatelské činnosti. Máte-li nějaký nevýhodný úvěr či leasing, můžete si jej z poskytnuté půjčky doplatit. Další peníze můžete použít na reklamu atd. Faktury nám dokládat nemusíte!

Nemovitost samozřejmě je a bude stále na KU vedena na Vás! Naopak si dovolíme varovat - pokud by kdokoli (jednotlivec či firma) trval při podpisu úvěrové smlouvy na převodu nemovitosti na sebe, jakožto "způsob zajištění" úvěru, pak v žádném případě na toto nepřistupujte a smlouvu nepodepisujte! Je jisté, že by Vás dotyčný při první příležitosti o nemovitost připravil! Logicky by pouze z tohoto důvodu byl podmínkou převod nemovitosti.

Totéž platí o rozhodčí doložce! Pokud bude nabídka u jakékoli firmy lákavá, ale součástí Smlouvy o úvěru bude Rozhodčí doložka, pak buďte velmi, velmi opatrný! U naší firmy rozhodčí doložku podepisovat nebudete!

A na závěr Vámi zmíněné poplatky. Poplatky u nás nevedeme žádné! Tím myslím nejen předem či při podpisu žádosti o půjčku, ale ani po vyplacení peněz na Váš účet. Odpověď tedy na tuto Vaši poslední otázku zní: Odměna za celkovou práci na Vašem úvěru vč. jeho úspěšného vyplacení u nás činí: NULA Kč!

V případě zájmu doporučuji nyní již vyplnit online žádost, kterou najdete na stránce Kontakt. Max. následující den Vám zavoláme a ihned začneme pracovat na úvěru pro Vás. Samozřejmě Vám při telefonickém hovoru zodpovíme případné další Vaše otázky.

martin - pujcka

28. 10. 2014 17:00

Dobry den kdo me pujci 50000 kc.kdyz zacinam 3 mesic podnikani mam asi tak 3 faktury vypisem uctu je problem me to pres tablet nejde stahnout slo by to nak jinak treba jenom me iniciali stareho vypisu uctu vy fotit a poslat dekuji Blazek a na koho se muzu obratit muzete me to poslat na imeil denibody@seznam.cz

admin - Re: pujcka

28. 10. 2014 17:45

Dobrý den, pane Martine,

vzhledem k Vámi uvedenému požadavku bychom doporučovali tzv. nebankovní kontokorent, (namísto klasické americké hypotéky) u kterého můžete ze schválené výše úvěru vyčerpat částku dle libosti (dle potřeb s ohledem na Vaši podnikatelskou činnost), a tuto můžete naprosto kdykoli zase vrátit s tím, že ji však máte kdykoli k dispozici pro další obchody po dobu 5 let. Úrok tak platíte vždy POUZE z vyčerpané částky (nikoli z celkové výše schváleného úvěru), a to POUZE za období, ve kterém je částka vyčerpána.

Pokud tedy bude schválen např. úvěr ve výši 200.000 Kč, fyzicky pro Váš obchod vyčerpáte pouze např. Vámi uvedených 50.000 Kč, které znovu vložíte na účet po např. 5 měsících, platíte úrok pouze z částky 50.000 Kč, tzn. 535,- Kč, a to pouze za období 5 měsíců.

Tento kontokorentní úvěr pro podnikatele je zajištěn nemovitostí (tzn. stejně, jako v bance), avšak na rozdíl od bank nenahlížíme do registrů a nepožadujeme doložení příjmů. To znamená, že u nás o tento typ úvěru může žádat i začínající podnikatel, který nemůže ještě doložit žádné daňové přiznání. Stejně tak si nemusíte dělat starosti s Vámi uvedenými výpisy z bankovního účtu.
Dále na rozdíl od bank u nás neplatí klienti odhad nemovitosti předem, aniž by měli 100% jistotu, že mají úvěr schválen.

Tento typ úvěru pro podnikatele (nebankovní kontokorentní úvěr) nabízí POUZE náš investor.

Více informací o konkrétně tomto typu úvěru najdete na stránce http://www.nebankovnikonsolidace.cz/pujcka-pro-podnikatele/, kde si pak v sekci ONLINE KALKULACE můžete zvolit výši úvěru. Doba splatnosti je u tohoto typu úvěru (oproti klasické americké hypotéce s anuitními splátkami) nastavena na 5 let, a to s možností automatického prodloužení. Na rozdíl od bank je možné kontokorent vyrovnat až po 5 letech. U bank je nutné vyrovnat kontokorent vždy každý rok.
V případě zájmu můžete vyplnit ihned nezávaznou žádost o úvěr, kdy Vás bude do 24 hodin kontaktovat některý z našich úvěrových pracovníků na naše náklady.

Kompletní vyřízení tohoto nebankovního úvěru je ze strany naší společnosti pro všechny naše klienty zcela zdarma!

Daniel - Nebankovní úvěr s volným čerpáním

27. 5. 2014 0:47

Dobrý den, podnikám sice už několik let, ale mám samozřejmě optimalizované daňové přiznání. Zastávám názor – raději si zaplatím kvalitní účetní firmu, než platit peníze na daních státu, který naopak mně zadarmo nic nedá. Proto se mi líbí, že Vy si na dokládání DP jako jiní nehrajete a rád bych využil nebankovní úvěr, který pro podnikatele nabízíte.
Mám však speciální dotaz. Než klasický úvěr by mi vyhovoval kontokorent. Bohužel nevím o tom, že by takového něco vůbec existovalo. Nebankovní kontokorentní úvěr bez dokládání DP by mi opravdu vyhovoval. Ideálně by mi stačilo 500 000 Kč s tím, že bych si mohl volně s touto částkou disponovat. Vyčerpám například 200 000 Kč a za měsíc abych je mohl vrátit a zaplatil úrok jen za ten měsíc, kdy jsem peníze točil ve svých obchodech. Jde u Vás něco takového? Existuje vůbec takový typ úvěru mimo bank?

admin - Re: Nebankovní úvěr s volným čerpáním

27. 5. 2014 19:18

Vážený pane Danieli, jsme rádi, že Vás můžeme mile překvapit, Vámi požadovaný produkt existuje a máme ho i v naší nabídce. Jedná se o nebankovní kontokorentní úvěr pro podnikatele a vzhledem k tomu, že se jedná o úvěr nebankovní, daňové přiznání nepožadujeme. Tudíž vůbec nevadí, že máte Vaše DP díky Vaší šikovné účetní optimalizované, jak uvádíte. :-)
Zmiňujete, že by Vám vyhovovalo, kdybyste měl k dispozici např. 500.000 Kč, ale mohl vyčerpat pouze např. 200.000 Kč, které za měsíc vrátíte a zaplatil tak úrok pouze za tento měsíc, kdy budete mít tuto částku k dispozici pro Vaše obchody. A přesně toto Vám můžeme nabídnout. Půjčit si můžete částku až do výše 50% LTV (hodnoty nemovitosti) s tím, že je pouze na Vás, kolik a kdy vyčerpáte, a taktéž kdy vyčerpané peníze vrátíte. Úrok platíte skutečně pouze za období, kdy peníze využíváte.
Jistě víte, že v bance musí klient vyrovnat kontokorent v plné výši každý rok. U nás toto na rozdíl od bank nepožadujeme. Stačí, když kontokorent vyrovnáte až za 5 let. Poté můžete peníze opět čerpat, a takto až do nekonečna. Je to jako kdybyste měl schované peníze v šuplíku pro případ nouze či pro případ, že se Vám naskytne nějaká výhodná obchodní příležitost, koupě nějakého výrobku apod. Pokud peníze nečerpáte, neplatíte samozřejmě nejen žádný úrok, ale ani naprosto žádné poplatky, žádné vedení úvěrového účtu atd.
Podrobnější informace o tomto finančním produktu najdete na stránce:
http://www.hypopujcky.cz/hypopujcka-business-nebankovni-kontokorent/ ,
kde můžete rovnou vyplnit i online žádost o úvěr.

admin - Obnovení možnosti vkládání písemných dotazů

24. 5. 2014 23:27

V poslední době nás čím dál častěji žádáte o možnost napsat dotaz přímo na naše stránky, a to na konkrétní podstránku, tzn. ke konkrétnímu typu úvěru, o který máte zájem.
Abychom i tomuto Vašemu přání vyhověli, byla po 6 letech tato možnost pro návštěvníky našich stránek znovu obnovena, a to samozřejmě na všech podstránkách našeho webu.
I nadále však můžete rovnou vyplnit online žádost o úvěr, kdy Vás bude do 24 hodin kontaktovat některý z našich úvěrových specialistů na naše náklady.