Jdi na obsah Jdi na menu

Vyplacení nevýhodných úvěrů na nemovitosti

 

Platili jste už několik odhadů Vaší nemovitosti a slíbené půjčky jste se nedočkali?
U nás za odhad nemovitosti předem neplatíte!

Máte na Vaší nemovitosti nevýhodný úvěr s vysokým úrokem a velmi krátkou dobou splatnosti?
Blíží se termín splatnosti celkové výše poskytnutého úvěru a stávající věřitel Vám vyhrožuje,
že na Vaši nemovitost vyhlásí dražbu?
Nenechte se připravit o Váš dům či byt! Na nic nečekejte a zavolejte nám ještě dnes!

Vyplatíme nevýhodný úvěr na Vaší nemovitosti a případné exekuce, přičemž dobu splatnosti
si u nás můžete zvolit jako u bankovní hypotéky, tzn. třeba i 20 let!

 

Nenahlížíme do bankovního registru, ani registru Solus!

 

Rychlé peníze pro Vás, když:

  • Vám banka nepůjčí
  • nechcete platit odhad nemovitosti předem
  • nechcete platit žádné poplatky předem
  • současný věřitel chce vrátit poskytnutý úvěr celý najednou
  • máte negativní záznam v bankovním registru i registru Solus
  • nechcete dobu splatnosti pouze 2 či 4 roky
  • hledáte investora s nejnižšími úroky v ČR

 

Jedná se o úvěr jištěný zástavním právem k nemovitosti (jako v bance u produktu americká hypotéka).
Jsme připraveni vyřešit Vaši finanční tíseň vždy, když Vám banka není schopna nebo ochotna potřebné finanční prostředky poskytnout. Ze schváleného úvěru budou vyplaceny případné finanční závazky
váznoucí na Vaší nemovitosti (úvěry, exekuce apod.) a zbývající část úvěru můžete využít na cokoliv
bez dokládání účelu. Můžete rekonstruovat bydlení, investovat do podnikání, nebo si doplatit jiné Vaše stávající půjčky, úvěry a drahé kreditní karty, na kterých bývá účtován obvykle měsíční úrok.

K vyřízení půjčky stačí naprosté minimum dokladů!

Případné negativní zápisy v některém z registrů v ČR u nás nejsou důvodem k neschválení úvěru!
Se současnými věřiteli a exekutory vyřídíme vše za Vás!

 

Parametry půjčky

Půjčit si můžete částku už od 100 000 Kč. Maximální výše úvěru není omezena. Vždy záleží
na tržní hodnotě zastavované nemovitosti. Z nebankovních zdrojů lze poskytnout úvěr
až do výše 60% hodnoty nemovitosti.

Úroková sazba se stanovuje dle stavu nemovitosti, lokality atd. Standardně zajišťujeme úvěry
s úrokovou sazbou od 6,9% p.a., RPSN od 7,4%.
Poskytnutý úvěr můžete v případě zájmu splatit naprosto kdykoli, můžete si však u nás dobu splatnosti "natáhnout" až na 20 let, jako u bankovní hypotéky!

 

Např. 700.000 Kč můžete mít již za 5.512,- Kč / měs.!

 

Kdy Vám pomůžeme

  když banka nepůjčí

  oprava, rekonstrukce, vybavení domácnosti

  peníze do podnikání

  refinancování nevýhodných půjček

  vyplacení zástav

  rychlé řešení a vyplacení exekucí

  bez dokladování DP

  není nutné předem platit odhad nemovitosti

 

K zajištění úvěru nám stačí pouze následující podklady

  1. list vlastnictví (výpis z Katastru nemovitostí)
  2. fotografie nemovitosti
  3. informace o výši dlužných částek dle výpisu z KÚ

 

Naše společnost se věnuje všem našim klientům až do vyplacení úvěru zdarma!

Máte-li vážný zájem o úvěr, nemusíte si ani provolávat peníze. Stačí, když vyplníte online žádost
na našich www stránkách. Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat na naše náklady a ve Vámi zvolený čas.

 

Nenechte se připravit o Váš dům!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gabriela - Hlasová

22. 12. 2020 16:32

Potřebovala bych 800000 vyplatit půjčky a zástavu na bytu mám být ve vlastnictví ale je tam věcné břemeno užívání být 59 m s lodžií jindřichův hradec sídl vajgar děkuji za informace Hlasová

Luboš - Zástava - nebank.půjčka

29. 10. 2019 18:54

Dobrý den, chci se zeptat zda-li poskytujete vyplacení, konsolidaci, nebankovních půjček. Mám dvě nebankovní půjčky (cca 240 tisíc) se zástavou na mém bytě (cihla, 2+1), u nejmenované nebankovní společnosti, která poskytuje úvěry formou P2P.. a chtěl bych se jich zbavit jelikož mám s nimi problémy ohledně jedné zpožděné splátky, vyhrožování exekucí atd, plno problémů. Exekuci žádnou nemám, úvěry u bank mám, jsem zaměstnaný, záznam v registrech pravděpodobně ano. Děkuji za informaci. Luboš

admin - Re: Zástava - nebank.půjčka

1. 11. 2019 22:33

Dobrý den, Luboši,
ano, nevýhodné úvěry na nemovitosti vyplácíme klientům běžně. Pokud je to možné a dovolí to hodnota Vámi zmíněného bytu, můžeme vyplatit současnou nevýhodnou zástavu, a zbývající část ze schváleného úvěru převedeme na Váš účet. Vy si pak z těchto peněz můžete doplatit popř. nějaké další soukromé půjčky, které jsou pro Vás taktéž nevýhodné atd.

Vámi zmíněné P2P půjčky známe a takřka všichni klienti si na tyto firmy stěžují. Stejně, jako Vy.

Máte-li tedy o refinancování zmíněné zástavy zájem, vyplňte nezávaznou žádost na stránkách www.nebankovnikonsolidace.cz, a my Vás budeme do 24 hodin kontaktovat.

Negativní záznamy v registrech nejsou u nás v žádném případě důvodem k zamítnutí žádosti o úvěr.

Klara Uhliřova - Dluh

24. 2. 2019 13:32

Dobry den surne potrebuju zaplatit dluhy a zastavu baraku na kery je večni bremeno jsem majitelem domu je dekuju

admin - Re: Dluh

26. 2. 2019 19:00

Dobrý den, paní Uhlířová, nevýhodné zástavy umíme refinancovat výhodnějším úvěrem až do výše 60% hodnoty nemovitosti. V některých případech umíme úvěr realizovat i v případě, že je na nemovitosti věcné břemeno dožití.
Abychom mohli Vaši žádost posoudit, doporučuji vyplnit jednoduchou on-line žádost na stránkách www.nebankovnikonsolidace.cz, která je pro Vás zcela nezávazná. Po přijetí této žádosti Vás budeme automaticky kontaktovat.

Radek - odkup domu

26. 7. 2018 9:19

Dobrý den stala se mi taková věc před časem jsem si požádal o úvěr na dům ale potom došla doba splatnosti a já neměl peníze tak jsem musel přistoupit na smlouvu ve které bylo že mi veškeré dluhy zaplatí ale musel jsem jim připsat dům ted se musí částka zaplatit abych o dům nepřišel platil jsem nájem přes 15 tisíc korun takže suma sumárum peníze po mě chtějí ,dum je napsaný na ně .Je možnost vyváznout z této situace se zdárným koncem ?(aby mi dům zůstal ) jedná se o výplatu 2 200 000kč a dům by měl mět hodnotu přes 3 500 000 (nový odhad nemám) můžu se zeptat na radu ? Děkuji

admin - Re: odkup domu

26. 7. 2018 17:43

Dobrý den, pane Radku, dle Vašeho popisu se obávám, že tento věřitel zrovna mezi ty seriózní nepatří. Dle Vámi uvedených skutečností nasvědčuje vše tomu, že má v plánu Vás o Váš dům připravit. Tím spíše, když po Vás požaduje více, než 60% LTV (hodnoty nemovitosti). Řešení nebude jednoduché, ale uděláme pro záchranu Vaší nemovitosti vše, co bude v našich silách. Abychom mohli na řešení pro Vás začít pracovat, potřebujeme více informací. Určitě však neuvádějte své telefonní číslo sem do komentáře. Na stránkách http://nebankovni.cz/ najdete v menu záložku Žádost o úvěr. Tato on-line žádost je velmi jednoduchá a především pro Vás zcela nezávazná. Doporučuji tuto žádost vyplnit a odeslat. Po jejím přijetí Vás budeme max. následující prac. den telefonicky kontaktovat.

Skretik - pujcka 2 miliony

27. 8. 2014 18:53

Dobry den.potrebuji pujcit 2 miliony na koupi nemovitosti.v bance neprojdu jelikoz mam maly prijem..mohu rucit nemovitosti ktera ma hodnotu 2.2 miliony..dekuji

admin - Re: pujcka 2 miliony

29. 8. 2014 1:16

Dobrý den,
tak, jak je přímo na této stránce uvedeno, z nebankovních zdrojů lze čerpat max. 50% hodnoty nemovitosti. Má-li nemovitost hodnotu 2,2 mio, jak uvádíte, je Váš požadavek ve výši 2 mio bohužel nereálný. Navíc produkt AMERICKÁ HYPOTÉKA není určen na koupi nemovitosti. K tomuto slouží klasický hypoteční úvěr, který však poskytují pouze banky. Americká hypotéka (bankovní i nebankovní) je produkt určen pro klienty, kteří již nemovitost vlastní a chtějí peníze bez dokládání účelu - nejčastěji např. na konsolidaci drahých půjček, nebo přeúvěrování nevýhodných zástav, jak je přímo v této záložce našich stránek uvedeno.
V případě, že Vám kdokoli bude tvrdit, že Vám zajistí 2 miliony na nemovitost, která má hodnotu pouze o 200 tis. více, a bude po Vás požadovat za příslibem úvěru poplatek předem, pak věřte, že máte čest s úvěrovým podvodníkem. Zaplatíte poplatek a úvěr se samozřejmě konat nebude. Je mi to líto, ale Vás případ je v nebankovním sektoru nerealizovatelný.

Petr C - Vyplacení hypotéky u firmy a něco navíc

31. 3. 2016 17:59

Před 7 měsíci jsem si půjčoval od jedné firmy na můj dům 500 000 Kč. Tato firma se ukázala jako hodně neseriózní. Jejich praktiky jsou až zarážející. Chtěl bych se jich zbavit a mít klid od jejich neustálých různých vymyšlených pokut pomalu i za to, že dejchám. Nechci je tady jmenovat, jejich název začíná na A. Možná budete vědět. Fakt to jsou predátoři. Informace a podmínky na vašich stránkách se mi líbí a navíc mně vás doporučil můj kolega z práce, který od vás půjčku má. To co mi všechno o vás říkal se mi až nechtělo věřit. Moc si vás pochvaloval. Když jsem mu řekl co u té firmy prožívám, jakou mám špatnou zkušenost a čeho se bojím, tak mi řekl, že nic podobného u vás nikdy nezažil. Má prý u vás úvěr už pátým rokem. Jen než vyplním vaši žádost bych se chtěl zeptat, aby to mělo smysl, potřebuju vyplatit nejen peníze té firmě, ale něco navíc. Dům má hodnotu asi 2,5 milionu, ta firma po mně bude prý chtít 200 tisíc navíc. A to jsem jim už 150 tisíc zaplatil na různých vymyšlených pokutách i když jsem nic neporušil a dobře a včas splácím. Takže dohromady 700 tisíc a potřebuju k tomu na jiný soukromý dluh 100 tisíc a dalších 100 tisíc na malou rekonstrukci. Takže dohromady aspoň minimálně 900 tisíc. Kdyby šlo půjčit 1 milion, tak by to bylo super, protože mám vyhlídnutý auto, ale nemám na něj. Po tom, co jsem četl na vašem webu to asi možný je, ale po této mé zkušenosti vás poprosím o pravdu, když mi bude schválen úvěr 900 tisíc nebo ten milion, tak kolik opravdu dostanu a jaké má vaše firma poplatky a kdy se platí. Děkuji vám. Zítra si to na této stránce přečtu, jestli mi stihnete odpovědět a pak bych vyplnil žádost.

Jana - půjčka se zástavou nemovitosti

8. 5. 2015 17:06

Dobrý den, chtěli bychom si u vás vzít s manželem americkou hypotéku bez registrů. Máme v bance zápis. Na rodinném domě je také americká hypotéka od firmy Acema, která je hodně nevýhodná. Slibovali nám úrok 7% a ve skutečnosti máme úrok přes 20 procent! Nedávno jsme se zpozdili se splátkou o 2 dny a dali nám pokutu skoro 100 tisíc! Jejich jednání je příšerné!
Chtěli bychom se této firmy zbavit a jejich úvěr vyplatit. Nemáme už na tuhle firmu nervy. Vás a tyto stránky nám doporučila kamarádka, která od vás americkou hypotéku má a moc vás chválí.
Chtěli bychom vyplatit zástavu u Acemy a zhruba 300 tisíc navíc na rekonstrukci koupelny a kuchyně a pak do kuchyně nové spotřebiče a to skoro všechny. Sporák, lednice, myčka na nádobí a další potřebné. Prosíme vás o napsání jestli je to možné. Email sem psát nebudu, klidně napište sem a my si to přečteme. Děkujeme vám.

admin - Re: půjčka se zástavou nemovitosti

10. 5. 2015 16:04

Dobrý den, paní Jano, omlouváme se Vám, že jsme nereagovali na Váš dotaz ihned, ale o víkendech býváme na PC jen zřídka.
Pokud je pro Vás americká hypotéka od jakékoli konkurenční firmy z nějakého důvodu nevýhodná, můžeme jí samozřejmě přeúvěrovat. Každý subjekt, a to ať bankovní či nebankovní, se chová samozřejmě v případě opožděných splátek jinak. U nás je výhodou, že skutečnost, zda splátka od Vás dorazí v pátek či pondělí, neřešíme, a to doslova. Nevidíme sebemenší důvod, proč znepříjemňovat život klientovi, který se o nějaký den zpozdí se splátkou, pokud to není celý měsíc. Avšak i v takovém případě umíme jednat s klientem na úrovni a vždy se snažíme mu vyjít vstříc.

Co se týče Vámi zmiňovaného rozdílu v úrokové sazbě slibované a skutečné, pak u nás nejen úroková sazba, ale naprosto vše, co Vám bude sděleno již při prvním tel. hovoru, bude také v úvěrové smlouvě. V žádném případě nebude v úvěrové smlouvě cokoli jinak, než jak Vám bylo sděleno!

Uvádíte, že kromě vyplacení zástavy na nemovitosti, byste rádi 300.000 Kč navíc. Abychom mohli posoudit, jakou celkovou výši úvěru je možné poskytnout konkrétně na Vaši nemovitost, musíme znát více informací, jako např. hodnota nemovitosti, lokalita, apod. Tyto informace již nemusíte psát sem. Vyplňte v záložce „Kontakty“ online žádost a my se s Vámi telefonicky spojíme. Hned při tomto prvním hovoru Vám sdělíme nejen výši úvěru, jakou by bylo možné na Vaši nemovitost poskytnout, ale i veškeré podmínky. Samozřejmě zodpovíme jakékoliv Vaše otázky!

Vyplnění této online žádosti je nezávazné a vypracovanou úvěrovou smlouvu Vám zašleme předem (aniž byste nás o to musela žádat), abyste si jí v klidu domova mohla přečíst nejen s Vaším manželem, ale popř. i Vaším právním zástupcem.

vera rosenkrancova - vyplaceni zastavy

9. 2. 2015 11:51

dobry den touto cestou bych Vas chtela pozadat o pomoc a rade o vyplaceni zastavy moc specha dekuji vam rosenkrancova

admin - Re: vyplacení zástavy

9. 2. 2015 15:10

Dobrý den, paní Rosenkrancová, z Vašeho dotazu usuzuji, že máte na nemovitosti zástavu, která je pro Vás nevýhodná. Pokud je výše k doplacení max. 50% hodnoty nemovitosti, zástavu Vám přeúvěrujeme úvěrem s výhodnými podmínkami (běžně se pohybujeme kolem 9% p.a.), kdy si dobu splatnosti můžete zvolit přesně dle Vašeho přání a finančních možností. Úvěr můžete samozřejmě doplatit kdykoli dříve. Nehrajeme se na žádné fixace, jako např. banky, to znamená, že kdykoli v budoucnu budete mít více peněz a úvěr budete chtít doplatit, můžete tak učinit naprosto kdykoli. Za rok, za dva, za deset, nebo třeba klidně již i za pouhý měsíc!

Bezkonkurenční výhodou u nás je skutečnost, že naši klienti nám neplatí žádné odměny, provize či jakékoli jiné poplatky, a to ani před započetím naší práce na úvěru pro Vás, ani po úspěšném vyplacení finančních prostředků!

Ve Vašem dotazu uvádíte, že Váš případ spěchá. V tomto případě doporučuji vyplnit online žádost o tuto nebankovní americkou hypotéku v záložce Kontakty. Následně Vás bude telefonicky kontaktovat některý z našich úvěrových pracovníků a ihned s Vámi projedná Váš případ, a to přesně dle Vašich představ.

D.N. - Vyplacení předražené půjčky

8. 6. 2014 19:54

Dobrý den, mám na nemovitosti předraženou půjčku od nejmenované firmy (A….), která mi slibovala úrok kolem 8%, ve skutečnosti je hodně nad 20%! Smlouvu jsem musel podepsat ve spěchu, využili toho, že když už jsem přijel až k nim, že podepíšu. Vzhledem k tomu, že jim to trvalo 3 měsíce, už jsem peníze potřeboval, tak jsem podepsal. Dnes s odstupem času bych se chtěl této firmy, na kterou jsem slyšel mnoho nehezkého až později, zbavit. A hlavně ten úrok je příšernej! Půjčili mi před rokem 400 tisíc a dnes chtějí pořád stejnou částku. Byt má hodnotu zhruba 1 milion. Pomůžete mi prosím?

admin - Re: Vyplacení předražené půjčky

10. 6. 2014 17:22

Dobrý den, vzhledem k Vámi uvedeným číslům tuším, o jakou firmu se jedná. S touto firmou nemáme ani my dobré zkušenosti. V případě přeúvěrování hází klientům klacky pod nohy apod., aby si ho s jejich nevýhodnými podmínkami udrželi co nejdéle. V každém případě uděláme vše pro to, abychom Vás tohoto nevýhodného úvěru zbavili. Pokud má nemovitost hodnotu 1.000.000 Kč, jak uvádíte, neměl by být v přeúvěrování celé, Vámi uvedené výše, žádný problém. Úvěr Vám zajistíme zdarma, abychom pro Vás získali co nejvyšší částku, neponíženou o jakékoli poplatky ze strany naší firmy. Volat můžete kterýkoliv všední den.

Karel Turek - Půjčka 2 miliony

2. 6. 2014 0:15

Dobrý den, vlastním byt v Praze, na který mi banka udělala odhad na 4,5 milionu. Vyhodil jsem peníze za odhad a nakonec po 3 měsících slibování mi banka žádost o půjčku zamítla. Prý mám moc dluhů, jsem prý přeúvěrovaný. Hlavně že mě 3 měsíce tahali za nos, že půjčku se svým příjmem určitě dostanu. Chtěl bych se zeptat, jestli můžu podat žádost o půjčku u vás, i když mám hodně jiných půjček. Jde o to, že celkem moje dluhy dělají cca 1,5 milionu, a to je prý hodně na další půjčku. Chtěl bych si všechny ty půjčky právě doplatit. Moc by mi pomohlo, kdybych mohl požádat o 2 miliony. Potřeboval bych ještě 500 tisíc na nákup zboží do podnikání. Uvítal bych delší dobu splatnosti s možností předčasného splacení. Exekuce žádné nemám. Děkuji vám za odpověď.

admin - Re: Půjčka 2 miliony

4. 6. 2014 18:14

Vážený pane Turku, klientů, kteří se na nás obrátí s tím, že v bance po několika měsících slibů úvěr nedostali, je poměrně hodně. U nás Vám můžeme zaručit, že potvrzení o příjmu dokládat nebudete. Sice se Vás (z důvodu zákona) na Váš příjem zeptáme, ale stačí nám, když je prohlásíte. My našim klientům věříme a fyzické potvrzení o příjmu od zaměstnavatele nepožadujeme! Stejně tak nenahlížíme do bankovního registru. Dále uvádíte, že jste vyhodil peníze za odhad, a poté Vám banka úvěr zamítla. Tyto praktiky u nás nevedeme. Odhad nemovitosti u nás předem platit nebudete! Samozřejmě je později nutné jej uhradit, ale učiní se tak pouze v případě, že je úvěr 100% nejen schválen, ale i fyzicky vyplacen na Váš bankovní účet! Pokud by se tak nestalo, vyhotovený odhad nemovitosti platit nebudete!

Co se týče Vámi uvedených dluhů v celkové výši 1.500.000 Kč, tak tyto nejsou v žádném případě u nás překážkou pro poskytnutí úvěru. Naopak, u nás právě většina klientů žádá o americkou hypotéku právě na doplacení jiných, nevýhodných půjček, leasingů, apod. Při Vámi uvedené hodnotě bytu nebude absolutně problém zajistit Vám úvěr ve Vámi požadované výši 2.000.000 Kč, tzn., že Vám zůstane i požadovaných 500.000 Kč navíc do Vašeho podnikání.

Dobu splatnosti si můžete natáhnout na dobu dle Vašeho přání a především Vašich finančních možností, třeba i na 20 let. Možnost předčasného splacení je u nás samozřejmostí.

Nepotřebujeme stohy papírů, jako konkurence či banky, stačí nám pár základních podkladů, které Vám zaberou doslova pár minut Vašeho času. Pak již na Všem pracujeme my.

Volat můžete kterýkoliv všední den. Po obdržení podkladů (elektronickou formou, tzn., aniž byste musel kamkoli cestovat) předáme Vaši žádost některému z našich investorů max. do 24 hodin.

Jiří - Přeúvěrování drahé půjčky

1. 6. 2014 18:02

Dobrý den, mám úvěr na svém rodinném domě, který je pro mě hrozně drahý. Nejenže mají strašně vysoký úrok, ale ještě mi naúčtovali celkem 300 tis za jednu opožděnou splátku. Dům má hodnotu 2 mil, půjčoval jsem si před 10 měsíci 400 tis, zpozdil jsem se s jednou splátkou a kvůli tomu po mě chtějí 700 tis. Chtěl bych se této drahé neseriózní firmy zbavit. Vzhledem k tomu, kolik po mě chtějí, půjde to řešit?

admin - Re: Přeúvěrování drahé půjčky

3. 6. 2014 15:17

Vážený pane Jiří, určitě Váš případ řešit půjde. Firmy, které si účtují statisícové poplatky v případě opožděné splátky bohužel na trhu ČR jsou a o praktikách některých samozřejmě víme, a to od Vás – klientů. Když už jsme u tohoto bodu, pro Váš klid Vám mohu sdělit, že pokud se zpozdíte se splátkou u nás, nic se neděje. Nikdo Vám nebude účtovat nesmyslné sankce, nebo dokonce hrozit exekucí či dražbou nemovitosti!
Pokud po Vás současný věřitel požaduje 700.000 Kč, vzhledem k vámi uvedené hodnotě nemovitosti nebude problém vyplatit nejen současný nevýhodný úvěr, ale i něco navíc (budete-li chtít). Částka navíc, o kterou bychom mohli zažádat, by se mohla pohybovat okolo 100.000 Kč, tzn., že celkem bychom mohli žádat o 800.000 Kč. Měsíční splátka by se pohybovala mezi 7.000 – 8.000 Kč (dle stavu nemovitosti, lokality, atd.)
Po vyplacení současného věřitele bychom doporučovali Vámi uvedené navýšení řešit.
V případě zájmu volejte kterýkoliv všední den našim úvěrovým specialistům.